Зеленський звільнив командувача ССО без узгодження із Залужним

ПОЛІТИКА
04.11.2023, 07:25
Зеленський звільнив командувача ССО без узгодження із Залужним

Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.

Генерал-майору Віктору Хоренку невідомі причини відставки з посади командувача Сил спецоперацій, подання на його звільнення головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не робив.

Про це повідомляє УП.

«Причини особисто не знаю. Скажу так, дізнався про це із засобів масової інформації. Спілкувався з головнокомандувачем (Валерієм Залужним), який також пояснити мені цього не зміг.

Главком мав робити відповідне подання, але він мені відповів, що такого не робив. Не розумію, що сталося» — заявив Генерал-майор Хоренко.

Він зазначив, що Головнокомандувач Валерій Залужний викликав його нині та питав, чи він в курсі ситуації. Генерал-майор відповів, що нічого не знав.

Стосовно подальшої своєї долі Хоренко також не знає. Він запевнив лише, що «робитиме все, для перемоги України».

На запитання, чи намагався Хоренко зв’язатися з Офісом президента для прояснення ситуації, офіцер зазначив, що не має такого доступу.

«Особи, які відповідальні за комунікацію зі Збройними силами, Силами оборони, мені на даний час такої інформації не дали» — додав військовий.

Хоренко зауважив, що ССО працюють багато де на лінії фронту, планують ряд операцій, зокрема на Авдіївському напрямку. За словами офіцера, від Залужного він почув, що питань чи претензій до нього щодо виконання бойових завдань немає.

На запитання, чи мав Хоренко якийсь конфлікт з ОП чи з кимось із командування, генерал-майор відповів, що таке не буде коментувати: «нехай визначені особи дадуть на це відповідь».

Зі своїм наступником Хоренко ще не спілкувався.

Віктор Хоренко був призначений на посаду командувача Сил спецоперацій 25 липня 2022 року.  У вересні 2023 року глава держави присвоїв Хоренку звання генерал-майора.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
вчора, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45
Опінії
Ця шайка крала, краде й красти буде.
20 лютого, 15:35
Війна
Ніхто так активно не копає яму українцям, як самі ж українці. Нашими руками ворог хоче загнати у нову пастку гібридної війни.
19 лютого, 07:25
Опінії
Готуватися до вторгнення, махаючи прапорами? Як допомогло стояння з прапорами Маріуполю, Харкову, Бердянську, Сумам?
16 лютого, 16:41