Зеленського уже ніщо не врятує

Опінії
10 січня, 11:52
Зеленського уже ніщо не врятує
Фото: День

Команда ЗЕ втратила одну з основних переваг.

Політолог. Директор Аналітичної групи «Левіафан»

Коли шановні мною блогери почали розповідати про унікальність ЗЕ-президента, адже це «перший емоційний Президент України», а те що він дурний, то навіть краще, бо око не замилене, я був трошки здивований.

Адже раніше ці самі добродії «жглі жєлєзом» посадовців та депутатів навіть за слабку компетентність, не говорячи вже про повну невідповідність. Але... часи змінюються, і може дурість вже чеснота. Хай так.

У команди ЗЕ була одна беззаперечна перевага перед опонентами – швидкість реакції.

На будь-який fuck up вони відповідали черговою дурістю, жартом, або миттєво створювали нову реальність, в якій старі помилки влади вже якось недоречно було згадувати. Так було у 2019 році.

У 2020-у вони втратили і цю перевагу. Пресслужба Президента, потужно обгадившись в Омані, продовжила свої звитяги і в намаганні пояснити, яким чином ЗЕ летів в Київ 12 годин, на чиєму літаку він летів і т.д.

Потім під крики «Не хайпуйте!» нагорі почали збирати родичів загиблих. Ну і фінальним акордом зі збитим боїнгом став той максимум, який вони можуть зараз із себе вичавити: «всьо нє так однозначно».

І виявляється, що коли реально пахне смаженим, всім якось байдуже на те, наскільки в нас емоційний Президент. Нам потрібний фаховий, який принаймні розуміє, що на засіданні РНБО має бути присутній Голова СБУ.

Читайте також:
Руками підлеглого Євгена Бови прости Господи депутатка обласної ради Ірина Степаненко провела сесію Новоселівської ОТГ у закритому режимі.
14 липня, 18:20
Тимчасово виконуючим обов'язки керівника призначений Віталій Сажієнко.
17 червня, 16:32
Іван Баканов, чинний голова Служби безпеки України, є одним з найнепублічніших політиків з «обойми» Володимира Зеленського.
16 травня, 16:03
Монобільшість у Верховній Раді тріщить по швах.
13 квітня, 07:12
6 квітня поліція склала 192 адмінпротоколи за порушення карантинних заходів.
07 квітня, 07:45
Провал тестування на COVID-19 в Україні годі пояснити браком ресурсів.
06 квітня, 11:29