Зеленського уже ніщо не врятує

Зеленського уже ніщо не врятує
Фото: День

Команда ЗЕ втратила одну з основних переваг.

Коли шановні мною блогери почали розповідати про унікальність ЗЕ-президента, адже це «перший емоційний Президент України», а те що він дурний, то навіть краще, бо око не замилене, я був трошки здивований.

Адже раніше ці самі добродії «жглі жєлєзом» посадовців та депутатів навіть за слабку компетентність, не говорячи вже про повну невідповідність. Але... часи змінюються, і може дурість вже чеснота. Хай так.

У команди ЗЕ була одна беззаперечна перевага перед опонентами – швидкість реакції.

На будь-який fuck up вони відповідали черговою дурістю, жартом, або миттєво створювали нову реальність, в якій старі помилки влади вже якось недоречно було згадувати. Так було у 2019 році.

У 2020-у вони втратили і цю перевагу. Пресслужба Президента, потужно обгадившись в Омані, продовжила свої звитяги і в намаганні пояснити, яким чином ЗЕ летів в Київ 12 годин, на чиєму літаку він летів і т.д.

Потім під крики «Не хайпуйте!» нагорі почали збирати родичів загиблих. Ну і фінальним акордом зі збитим боїнгом став той максимум, який вони можуть зараз із себе вичавити: «всьо нє так однозначно».

І виявляється, що коли реально пахне смаженим, всім якось байдуже на те, наскільки в нас емоційний Президент. Нам потрібний фаховий, який принаймні розуміє, що на засіданні РНБО має бути присутній Голова СБУ.

Політолог. Генеральний директор Аналітичної групи Левіафан

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
На думку В'ятровича, Зеленському байдужа національна гідність українців.
вчора, 13:32
Позицію фракції озвучила депутат Ірина Верещук.
16 січня, 07:21
Події довкола авіакатастрофи засвідчили комунікаційний провал Банкової.
15 січня, 06:48
Щодо підвищення зарплат топ-урядовцям і депутатам.
14 січня, 09:38
Політик заявив, що нардепи не хочуть працювати.
14 січня, 09:19
Володимир Зеленський повернувся в Україну з Оману в ніч з 8-го на 9-те січня.
09 січня, 09:14