Земельні ділянки отримали 60 атовців із Миргороду

ПОЛТАВА
28.07.2016, 14:21
Земельні ділянки отримали 60 атовців із Миргороду

60 учасників війни на Сході України отримали накази Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок із земель державної власності сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на території Миргородського району.

Документи про право власності на земельні ділянки миргородським учасникам війни на Сході України вручив в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

Вручення документів відбулося 27 липня в залі засідань Миргородської районної ради.

Наприкінці зустрічі, Голова відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій» м. Миргород С.С. Бакало, відмітив подякою роботу ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, «За плідну співпрацю, допомогу та сприяння у вирішенні питань, щодо забезпечення воїнів-учасників антитерористичної операції на сході України, земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства у Миргородському районі Полтавської області.»

Вадим Чувпило зазначив, що керівництво Головного управління тримає питання першочергового надання земель учасникам війни на особистому контролі.

Нагадаємо, 19 липня понад 200 учасників війни на Сході України отримали документи на право власності земельними ділянкамина території с. Кротенки Полтавського району.

БІЛЬШЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Землю учасникам війни на Сході України передав полтавський фахівеь із енергетики та екологічних питань Геннадій Сікалов та Віктор Якович Манжос, у минулому начальник ІІ відділу Полтавського обласного військкомату.

Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12