Жеваго заборгував футболістам «Ворскли» зарплату за понад півроку

ПОЛТАВА
07.08.2018, 15:23

Зовсім скоро ФК «Ворскла» зіграє у Лізі Європи. Проте минулого сезону команда зіткнулась з великими проблемами. Нині гравцям заборгували заробітну плату за 7-8 місяців.

Днями у інтерв’ю виданню Obozrevatel півзахисник В’ячеслав Шарпар висловився: «Бачу, що вболівальники і інші чимало критикують «Ворсклу», адже після минулого сезону всі очікують яскравої гри та перемог. Але хочеться сказати, що багато майже не знають ситуації всередині клубу, з футболістами. Я б з боку не став жорстко критикувати «Ворсклу», з огляду на нинішню ситуацію, в якій знаходиться команда. Повірте, у футболістів теж багато накипіло. Так, є критика і по справі, але багато розмов йдуть врозріз з реальним розкладами. За цей час багато всього було, і поки не хочеться про все говорити... Ми все як і раніше чекаємо і сподіваємося, що ситуація виправиться.» (https://www.obozrevatel.com/sport/football/u-futbolistov-uzhe-nakipelo-vorskla-ne-mozhet-reshit-problemyi-s-dolgami.htm)

Раніше про фінансові проблеми вже розповідав воротар Богдан Шуст, який наголосив, що заборгували гравцям за 7-8 місяців. За цей час сума боргу досягла неймовірних масштабів.

Чи врятує команду її власник Костянтин Жеваго?

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27