Жеваго заборгував НБУ 6,3 мільярда гривень

ПОЛТАВА
17.03.2018, 07:47

Не існує державних грошей - є лише гроші

сплачені народом у вигляді податків.

Нарешті, після десяти місяців очікування, народні депутати України дочекались звіту-доповіді екс-Голови НБУ Валерії Гонтаревої, яка вже з 11 травня 2017 року не працювала на посаді в НБУ.

Виникають прості запитання – де пані Гонтарева перебувала майже рік та чого чекала, зволікаючи зі звітом? (ред.: мабуть, ретельно готувалася).

Звісно, що кожний можновладець завжди буде казати лише те, що вважатиме особисто йому потрібним, вигідним та важливим. У своєму звіті-доповіді пані Гонтарева чітко дала зрозуміти всім, що три роки вона працювала ЛИШЕ НА БЛАГО народу України, а про особисті помилки, про порушення норм Законів України та Конституції жодної згадки – начебто нічого не відбувалось незаконного.

Валерія Гонтарева в своєму звіті-доповіді згадала про власників збанкрутілих банків з числа олігархів та народних обранців, які «ще працюють» в стінах ВРУ над покращенням життя народу України і чимало заборгували перед НБУ за програмою рефінансування. Загальна сума незмінного трирічного боргу народних обранців та олігархів сягає 45,2 мільярдів гривень.

До ТОП-списку божників потрапив шестикратний народний депутат України від Полтавщини Костянтин Жеваго, який є власником банку «Фінанси та Кредит», із боргом у 6,3 мільярда гривень.

Окрім заборгованості перед НБУ, Жеваго має особистий борг і перед своїм збанкрутілим банком понад 8 мільйонів гривень, про що Останній Бастіон вже повідомляв на своїх сторінках. Більше: Жеваго заборгував собі 8 мільйонів гривень

Складається враження, що Костянтин живе в нереальному часі і не усвідомлює наслідків своїх дій: НБУ заборгував мільярди, своєму банкові - мільйони, пограбував вкладників свого банку на сотні мільйонів гривень та продовжує грабувати народні надра із залученням працівників Полтавського та Єристівського ГЗК.

Цитата із звіту-доповіді Валерії Гонтаревої: «…наголошую, щобанкрутство банку неозначає, щогоре-власники повністю вільні від боргів своїх банків. Державні гроші треба віддавати… НБУ скерував до правоохоронних органів 12 заяв про скоєння злочинів акціонерами цих банків і ініційовано 44 позови».

Мабуть залишається єдиний варіант повернення запозичених коштів НБУ (коли не працюють закони та правоохоронці) - це всесвітній інформаційний розголос прізвищ боржників. Окрім цього, потрібно негайно внести поправки до виборчого законодавства щодо недопущення цих боржників до чергових виборчих перегонів. Злочинці мусять бути притягнуті до відповідальності та покарані.

Олег Підгорний

вибір редакції
Читайте також:
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16