Жеваго заборгував собі 8 мільйонів гривень

ПОЛТАВА
28.02.2018, 13:44

7 вересня 2017 року Шевченківський районний суд міста Києва у відкритому засіданні розглянув цивільну справу № 761/5795/17  (за позовом збанкрутілого ПАТ «Банк «Фінанси та Кредит» про стягнення ЗАБОРГОВАННОСТІ за кредитним договором з власника-олігарха і за сумісництвом багаторазового народного депутата України Костянтина Жеваго.

Жеваго заборгував собі 8 мільйонів гривень_1

Такий собі новітній реалістичний сюжет про фінансові відносини між «Батьками та Дітьми», в основі якого стоїть споконвічне питання грошей і хто кому їх винен (8 242 982 гривень).

Відео судового засідання

Дивна ситуація, коли рейтинговий український олігарх винен самому собі мільйони та ще й не бажає їх повертати. Навіщо так себе «народного обранця» принижувати та ще й не поважати, щоб справа дійшла до розгляду в суд та ще й набрала розголосу в ЗМІ? А як же ділова репутація в Європі та в світі? Невже життя на «кредитній голці» та неповернення кредиту стало нормою для Костянтина?

Жеваго заборгував собі 8 мільйонів гривень_3

Окрім рейтингу всесвітнього фінансово-економічного журналу Forbes, Костянтин Жеваго стрімко ввірвався і до українського рейтингу під назвою «Єдиний реєстр боржників»

Жеваго заборгував собі 8 мільйонів гривень_5

Як для пересічного громадянина стає очевидним той факт, що сучасні українськи суди все частіше ВЖЕ не звертають увагу на ранги, чини та фінансові статки людей щодо яких виносяться Рішення не на їхню користь.

Олег Підгорний

Читайте також:
Полтава
У Черкасах розпочався Чемпіонат України з вільної боротьби серед ветеранів фізичної культури та спорту.
вчора, 11:02
Полтава
Спортсмени-ветерани Полтавщини за підтримки Політичної Партії «ДІЯ» представлені на Чемпіонаті України з вільної боротьби.
04 липня, 15:25
Полтава
Як Голинського незаконно призначили прокурором Полтавщини: подробиці схеми.
03 липня, 14:03
Полтава
У ніч на 1 липня поблизу села Карпусі на Полтавщині стався землетрус магнітудою 3,1.
01 липня, 11:11
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Полтава
Аварійні дерева загрожують полтавцям: щоденні наслідки й роки бездіяльності.
27 червня, 09:39