Жеваго «закрив очі» на проблеми «Полтававодоканалу» на суму 6,5 млн грн

ПОЛТАВА
06.07.2017, 09:32

Минуло майже 2 роки, як жевагівська імперія довела до банкрутства ПрАТ «Банк «Фінанси та Кредит». Крім своїх заощаджень, жевагівська імперія втратила заощадження пересічних українців (22 тисячі вкладників), приватних підприємців та підприємств різної форми власності. Втратили кошти і чотири комунальних підприємства Полтавської обласної ради на загальну суму – 6 655 610,81 гривень.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: У Фонду Жеваго просять надати допомогу комунальним підприємствам Полтавської облради

04 липня 2017 року новопризначений керівник КП ПОР «Потававодоканал» Воротинцев В.А. звернувся до депутатів постійної комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном із проханням надати фінансову допомогу на нагальні потреби комунального підприємства в сумі 4 мільйонів гривень, які вкрай необхідні для проведення державної експертизи.

За останні два роки багато було надано обіцянок першим заступником ПОДА Пісоцьким А.А. та запропоновано варіантів вирішення питання щодо повернення Жеваго та його командою коштів комунальним підприємств але час летить і нічого не змінюється.

Представники Народної Ради міста Полтави разом із «Останнім Бастіоном» 8 червня 2017 року звернулись до Голови Полтавської обласної Ради Біленького О.Ю. та голови профільної постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва транспорту та зв’язку Сірика І.В. із пропозицією щодо повернення боргу Жеваго. 

Пропозиція полягає в тім, щоб керівник КП ПОР «Полтававодоканал» Воротинцев В.А. (це стосується і керівників ПОКП «Освітаінфоком», ОГКП «Облбудкомплект» та КФ ПОКП «Полтавафарм») надіслав листа до Полтавської обласної ради та керівника БФ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», який є діючим депутатом Полтавської обласної ради Мінязєва Вячеслава Даниловича та до Голови Правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» і екс-депутата попереднього скликання Полтавської обласної ради Лотоуса Віктора Вікторовича надати благодійну фінансову допомогу на суму втрачених заощаджень у збанкрутілому ПрАТ «Банк Фінанси та Кредит».

Нагадуємо, що через рахунок БФ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» за 5 років пройшло на благодійні цілі понад 263 мільйонів гривень. Засновником фонду є 6-кратний народний обранець Жеваго К.В. та незмінно діючий Голова Правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» Лотоус В.В.

Підприємством ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» за останні три роки щорічно надавалась благодійна допомога на суму від 500 до 693 мільйонів гривень.

Невже у Жеваго та його імперії немає можливості повернути 6,655 мільйонів гривень комунальним підприємствам Полтавської обласної ради?

Сподіваємось на те, що Голова Полтавської обласної ради та депутати розпочнуть відстоювати інтереси полтавської громади.

Олег Підгорний

Читайте також:
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01