Жителі Бутенківської ОТГ влаштували акцію проти ліквідації громади «ворогом народу» Касаєм

ПОЛІТИКА
03 червня, 20:40

Деякі зізнаються, що голосували за нього на виборах до ВР, навіть в очі не бачивши. А тепер жалкують про своє поспішне рішення.

На Полтавщині жителі Бутенківської ОТГ вийшли на акцію протесту з вимогою, аби їхню громаду не ліквідовували. Зібралася на протест близько сотні людей.

Місцеві жителі стверджують, що їм в громаді добре ведеться: створюються нові робочі місця, зробили ремонт в школах і садочках, відновили освітлення на вулицях сіл. І це все вони ризикують тепер втратити.

Жителі ОТГ говорять, що саме «слуга народу» нардеп Костянтин Касай хоче ліквідувати успішну громаду шляхом примусового приєднання до ще не створеної Білицької ОТГ. Тому, місцеві жителі вважають Касая – ворогом народу.

Деякі зізнаються, що голосували за нього на виборах до ВР, навіть в очі не бачивши. А тепер жалкують про своє поспішне рішення. На мітингу вони також намагалися додзвонитися нардепу, але абонент виявився поза зоною досяжності.

Отже, селянам поки що залишається на наступних виборах пригадати про народний звичай дивитися на взуття гостя, – чи по землі ходить, чи гнушається.
Щоб знову не прийшлося влаштовувати мітинги.

Нагадаємо, Бутенківську громаду створили ще у жовтні 2017 року і вона є єдиною в Кобеляцькому районі. До її складу входять дві сільради – це 11 сіл.

Читайте також:
Друг Путіна, Асада і Каддафі — суданець Омар аль-Башир невдовзі може постати перед судом.
вчора, 13:38
Автори петиції закликають зупинити геноцидний проект, яким запроваджується 6-тисячний податок на пай для селян.
07 липня, 16:12
Під міністром МВС почали розхитувати крісло.
04 червня, 15:27
Середмістя Гельсінкі заполонили сотні мітингарів, котрі вийшли на протест проти расизму і солідарності з жертвами насильства у США.
04 червня, 09:39
Кордони поліціянтів у спецодязі, перекриті вулиці, розграбовані крамниці, автівки у полум'ї, юрби агресивних протестувальників...
02 червня, 09:09
Раніше вже припинило існування дитяче стаціонарне відділення, яке знаходилося в сосновому лісі на околиці міста.
19 травня, 20:06