Жителі Полтавської області сплатили майже 29 мільйонів гривень військового збору

ПОЛТАВА
02.10.2014, 09:59
Жителі Полтавської області сплатили майже 29 мільйонів гривень військового збору

Кошти військового збору, котрі надходять до бюджету від мешканців Полтавщини, підсилюють обороноздатність України та підтримують переселенців із зони антитерористичної операції.

За серпень-вересень поточного року 5424 юридичні особи - платники податків, що перебувають на обліку в органах доходів і зборів області, перерахували до Державного бюджету України майже 28 млн. грн. військового збору. Крім того, майже 742 тис. грн. військового збору надійшло від платників податків фізичних осіб – підприємців.

Повідомили на сайті Управління Міндоходів України в Полтавській області.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області наголошує на необхідності відповідального ставлення до нарахування та сплати військового збору, адже недотримання законодавчих норм тягне за собою застосування штрафів та/або пені, а також адміністративну відповідальність.


Читайте також:
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
вчора, 11:26
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23 вересня, 10:33
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
22 вересня, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
22 вересня, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22 вересня, 08:36