Жителям азійської ресурсної держави бракує пального

ЕКОНОМІКА
06 вересня, 08:28
Жителям азійської ресурсної держави бракує пального
Фото: Radio Azatlyk

Автозаправні станції нафтогазоносного Туркменістану переповнені безліччю відвідувачів. Усупереч шаленому попиту пропозиція відсутня.

Про це безпосередньо зі столиці середньоазійської країни, Ашґабату, сповістило видання Radio Azatlyk. Увесь тиждень перед АЗС вишиковуються величезні черги з автотранспорту та обуреними водіями, котрі не розуміють, чому бракує пального.

Станом на тепер у південно-східних регіонах Туркменістану повністю відсутній бензин марок A-92 й A-80, а також дизель. Окрім того, в соціальних мережах поширюється відео з Дашоґузського вілаяту на півночі країни, де водії кидаються на працівників АЗС із вимогою заправити їхні машини.

Дефіцит автомобільного палива у багатому на енергоресурси Туркменістані триває не першу добу у зв'язку із бажанням державної влади (режиму родини Бердимухамедових) нажитися на експорті нафтопродуктів. На внутрішній ринок чиновникам в Ашґабаті байдуже.

А проте, як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», на шельфі поблизу Кот-д'Івуару відкрили великі поклади нафти. Запаси «чорного золота» у водах Ґвінейської затоки оцінюються, щонайменше, у 1,5-2 мільярда барелів.

Читайте також:
Економіка
У разі запровадження Вашинґтоном 25% митних тарифів, Мехіко обіцяє помститися. Через дії нової адміністрації Білого дому постраждають усі.
01 грудня, 17:30
Економіка
Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.
19 квітня, 21:33
Економіка
Торік до держав-учасниць Європейської спілки завезли 22 тисячі тонни «солодкого золота» з України. Найбільше ж експортувала Швейцарія.
02 квітня, 08:26
Економіка
Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.
23.09.2023, 20:45
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02.09.2023, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20.08.2023, 20:06