Як РФ плює на санкції? Нахабно, ховаючись за спиною інших

ЕКОНОМІКА
19 квітня, 21:33
Як РФ плює на санкції? Нахабно, ховаючись за спиною інших

Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.

Однак деякі підприємливі ділки, як на Заході, так і на Сході, знайшли шпарини у санкційних обмеженнях. Відповідну статистку торгового балансу РФ з Європою через треті країни наводить впливове видання Süddeutsche Zeitung.

2023 року падіння становило 38,8% (~8,9 мільярда євро), що, перший погляд, дуже болісно для постраждалих компаній. Проте схоже, що деякі з них виходять із раптового сплеску попиту з боку інших країн, включаючи Індію, Азербайджан, Вірменію, ОАЕ, Кирґизстан, Казахстан, Сакартвело і Туреччину.

За минулі ц роки німецькі компанії експортували до цих вісьмох країн рівно той самий обсяг товарів в євро, скільки втратили внаслідок санкцій проти РФ. Статистичні відомості із митниці підрахували у дослідженні компанії «Barkow Consulting».

«Це не можна довести, але є підозра, що йдеться про шахрайство, оскільки цифри експорту виявилися один до одного. Збіг, який, швидше за все, не є збігом, означає, що ці країни принаймні не ворожі до росії, що наводить на такі підозри: Анкара, Астана, Абу-Дабі, Єреван, Баку, Бішкек, Тбілісі та Нью-Делі імпортують із Берліна товари, які більше не можуть поставлятися до Москви через санкції, а потім продають їх... росії», — коментує ситуацію економіст Пітер Барков.

Між тим, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що Азербайджан допомагає росії та Ірану заробляти на геноциді українців. Режим Ільгама Алієва не чинив жодних перепон, а навпаки планує збагатитися на інфраструктурному об'єкті.

Як РФ плює на санкції? Нахабно, ховаючись за спиною інших_1
вибір редакції
Читайте також:
Економіка
У разі запровадження Вашинґтоном 25% митних тарифів, Мехіко обіцяє помститися. Через дії нової адміністрації Білого дому постраждають усі.
01 грудня, 17:30
Економіка
Автозаправні станції нафтогазоносного Туркменістану переповнені безліччю відвідувачів. Усупереч шаленому попиту пропозиція відсутня.
06 вересня, 08:28
Економіка
Торік до держав-учасниць Європейської спілки завезли 22 тисячі тонни «солодкого золота» з України. Найбільше ж експортувала Швейцарія.
02 квітня, 08:26
Економіка
Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.
23.09.2023, 20:45
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02.09.2023, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20.08.2023, 20:06