Жодних «домовленостей» по Херсону не існує, українці з боєм повертають своє

Опінії
12.11.2022, 18:09
Жодних «домовленостей» по Херсону не існує, українці з боєм повертають своє
Фото: Facebook

Бруднороті російські пропагандисти розповсюджують чергову брехню. На цей раз ідеться про "здачу" нашому війську Правобережжя Херсонщини.

Політолог

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Деякі російські "шибко умниє" автори і Telegram-канали перед учорашнім днем активно гнали тезу про якийсь прихований "договорняк" між РФ і Україною та Заходом. Що, нібито, існує якась домовленість, котра і зумовила втечу окупантів із Херсона.

Сенс насправді не у сказаному, а у бажаному ефекті. Z-канали цією "позорною" для них же тезою насправді хочуть лише одного – вберегти російського читача від усвідомлення втрати контролю, від безсилля і розпачу.

«Здали, бо домовилися», – це такий собі рефрен відкупу; типу з нами домовляються, ми теж щось отримуємо натомість, не журіться. А по факту – ловлять лише артилерією по морді.

Російським військкорам доводиться вигадувати "договорняк", який нібито їм самим неприємний, аби у російського підписника не впала клема. Такі ось "манси", "альтернативні пояснення" – остання ниточка, на якій російський підтримувач окупації з дивану тримається від впадіння в остаточну апатію, заперечення усього включно з владою і уходом на дно пляшки з горілкою.

Росія – це не держава, не культура чи мова, не апарат і армія, а психологічний стан.

Цей психологічний стан у них все більше пищить як натягнута струна. А ми водимо по них смичком, не боячися, що їх струна трісне остаточно.

Жодних «домовленостей» по Херсону не існує, українці з боєм повертають своє_1
Читайте також:
Політика
Рим ніколи не воював сам на сам з Москвою і воювати проти неї зараз також не збирається, бо це суперечить національним інтересам Італії.
вчора, 08:13
Війна
"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"
21 січня, 11:18
Війна
Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.
16 січня, 18:22
Війна
Попри провали в Україні, «спецоперацію» автори методички називають «успішною»
31.12.2022, 20:25
Війна
Диктаторський режим Аляксандра Лукашенка змушує солдатів строкової служби дивитися пропагандистські ТБ-ролики по 4 години поспіль.
31.12.2022, 06:59
Світ
Москва вирішила "віддячити" Тбілісі за виявлену стійкість і неприєднання до санкційного тиску, запровадженого колективним Заходом.
26.12.2022, 09:33