Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
10.11.2022, 08:45
Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ
Фото: Telegram

Будь-яке бравурне белькотіння з вуст Сєргєя Шойгу чи Сєргєя Суровікіна треба множити на нуль, бо правди в їхніх словах немає зовсім.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив військовий аналітик і фронтовик Збройних Сил України Георгій Кавецький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний військовослужбовець стверджує, що жодних "домовленостей" та "жестів доброї волі" не існує, бо росіяни не навчені визнавати власну поразку, особливо програвати з гідністю.

«Ситуація на Херсонщині була складною для наших Збройних Сил, і противник добре тримав зайняті рубежі. Проте за останні 2 тижні над ворогом почала нависати сильна небезпека – схоже, що він помітив ряд важливих маневрів. Окупант не "здає Херсон". Так, він уникає боїв, які міг катастрофічно програти. Тож наразі окупаційний контингент із Правого берега відводиться не Шойгу, але Силами оборони України!

Затямте, саме тиск наших військ є тим фактором, який вимушує противника до поточних дій. І вони не будуть стояти осторонь, допоки угруповання противника відходить на Лівобережжя. Якщо ворог не готовий зустрічати українське військо віч-на-віч, то буде зустрічати спиною. Сподіваюся, що його вчорашнє рішення обернеться для нього ще більшою катастрофою», – висновує Георгій Кавецький.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський кухар Євгєній Прігожин висловив кремлівському бункерному щуру невдоволення ходом війни проти України.

Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ_1
Читайте також:
Війна
Ділянка Східного фронту довжиною майже у 140 кілометрів нещодавно пожвавилася, привертаючи до себе підвищену увагу суспільства.
27 серпня, 20:03
Опінії
Є українці на фронті, є українці в тилу, є українці за кордоном. Всі українці залишаються українцями, всі ми і є – супротив.
24 серпня, 18:35
Блоги
Один із "новоявлених Прометеїв" українських соціальних мереж виявився фанатом Путіна і Януковича. Яка несподіванка, правда ж? Ні!
03 серпня, 17:17
Світ
Гіршою від вигаданого у Кремлі "татаро-монгольського іга" були й лишаються московити, які чомусь звуться "росіянами" або "русскімі".
16 червня, 19:34
Політика
Творці "зеленої" єрмакократії не зважають на критику, адже вони вже всюди й усіх перемогли, – так говорять у телемарафоні від Банкової.
03 червня, 19:33
Політика
Відомий у публічному просторі американський дослідник політичних маніпуляцій з Інституту Катона став рублевим пропагандистом Кремля.
15 січня, 17:21