Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
10.11.2022, 08:45
Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ
Фото: Telegram

Будь-яке бравурне белькотіння з вуст Сєргєя Шойгу чи Сєргєя Суровікіна треба множити на нуль, бо правди в їхніх словах немає зовсім.

Таку думку на своєму публічному Telegram-каналі висловив військовий аналітик і фронтовик Збройних Сил України Георгій Кавецький, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Вітчизняний військовослужбовець стверджує, що жодних "домовленостей" та "жестів доброї волі" не існує, бо росіяни не навчені визнавати власну поразку, особливо програвати з гідністю.

«Ситуація на Херсонщині була складною для наших Збройних Сил, і противник добре тримав зайняті рубежі. Проте за останні 2 тижні над ворогом почала нависати сильна небезпека – схоже, що він помітив ряд важливих маневрів. Окупант не "здає Херсон". Так, він уникає боїв, які міг катастрофічно програти. Тож наразі окупаційний контингент із Правого берега відводиться не Шойгу, але Силами оборони України!

Затямте, саме тиск наших військ є тим фактором, який вимушує противника до поточних дій. І вони не будуть стояти осторонь, допоки угруповання противника відходить на Лівобережжя. Якщо ворог не готовий зустрічати українське військо віч-на-віч, то буде зустрічати спиною. Сподіваюся, що його вчорашнє рішення обернеться для нього ще більшою катастрофою», – висновує Георгій Кавецький.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський кухар Євгєній Прігожин висловив кремлівському бункерному щуру невдоволення ходом війни проти України.

Росіяни не планують здавати Херсонщину, – фронтовик ЗСУ_1
Читайте також:
Політика
Відомий у публічному просторі американський дослідник політичних маніпуляцій з Інституту Катона став рублевим пропагандистом Кремля.
15 січня, 17:21
Політика
Навальний, Ходорковський, Собчак, Каспаров, Пономарьов... Що об'єднує ці відомі на весь світ прізвища "хороших русскіх"?
06 січня, 20:59
Світ
Наперекір позірній підтримці України фінляндське суспільство досі позитивно налаштовано до нашого спільного ворога зі Сходу.
20.12.2022, 09:16
Політика
Примушення Силами оборони України російського окупаційно-терористичного контингенту до відступу обертається панічною агонією.
21.10.2022, 19:45
Опінії
Віднині російський окупаційно-терористичний контингент воює не з "бандами" українських "нацистів", а виключно проти "найманців НАТО".
10.10.2022, 08:01
Війна
Російський терорист і окупант 2014 року – ґебіст Ігорь Стрєлков-Гіркін – нині виконує чітко поставлені Луб'янкою завдання в інформпросторі.
14.06.2022, 06:45