Журналістів «Останнього Бастіону» не пустили на прийом до Теруправління ДБР (відео)

ПОЛТАВА
18.09.2019, 17:02

Протягом останніх місяців співробітники Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, відзначилися рядом протиправних дій, про що неодноразово повідомляло наше видання.

Так, наприклад, на початку серпня розгорівся скандал щодо руйнування видатної пам'ятки історії, мистецтва та архітектури – Будинку генерал-губернатора. Керівництво полтавського ДБР пошкодило пам’ятку встановлення кондиціонерів.

Невдовзі полтавці стали свідками незаконних будівельних робіт. Не маючи жодних дозволів, ДБР-івці почали облаштовувати у центрі міста автостоянку.

Полтавець, громадський активіст, журналіст видання «Останній Бастіон» Геннадій Фетісов, дивлячись на таке беззаконня, не зміг залишитися осторонь. Після численних матеріалів та звернень у відповідні інстанції працівники ДБР почали потроху усувати свої недоліки.

2 тижні тому Геннадій Фетісов записався на прийом до заступника директора територіального управління державного бюро розслідувань Олексія Новікова. Йти сам на зустріч із «захисниками» закону без свідків відмовився. Взяв із собою знімальну групу «Останнього Бастіону». Проте його разом із рештою журналістів не впустили.

Головний редактор видання «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов, якого разом із Геннадієм Фетісовим та оператором не пустили на особистий прийом, переконані, що це пряме порушення журналістській діяльності. Спираючись на відповідні статті законодавства, вони викликали до ДБР слідчо-оперативну службу.

Після того, як заступник начальника ДБР Олексій Новіков втік від Геннадія Фетісова, по черзі з будівлі вийшли представник прес-служби ДБР Олександр Білка та слідчий Вадим Удовіченко. Ніхто з них так і не зміг пояснити чому не відбувся прийом.

Оперативно-слідча група приїхала за 20 хвилин після виклику. На прийом так ніхто і не попав. Геннадій Фетісов та Геннадій Сікалов написали заяви про вчинення проти них правопорушення.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14