Зі щитом або на щиті

СВІТ
23 травня, 13:25
Рятувальники проводять пошук бігунів
Рятувальники проводять пошук бігунів
Фото: CNN

21 спортсмен замерз на смерть під час 100-кілометрового ультрамарафону

21 спортсмен, включаючи володаря двох національних рекордів Лян Цзин, замерзли на смерть під час 1100-кілометрового ультрамарафону по пересіченій місцевості в китайській провінції Ганьсу:

«Коли атлети знаходилися на ділянці від 20-го до 31-го км траси, погода несподівано сильно зіпсувалася: температура впала, піднявся шквальний вітер, пішов холодний дощ, часом переходячий в град. Марафон був припинений, а місцева влада почала пошуково-рятувальну операцію. До ранку неділі вони виявили 151 спортсмена, з яких вісім осіб отримали поранення, а також тіла 21 загиблого».

Трагедія сталася в ландшафтному парку
Трагедія сталася в ландшафтному парку "Хуанхе Шилін" в повіті Цзінтай, міста Байінь

Учасник ультрамарафон в Китаї - про причини загибелі 21 спортсмена.

До початку старту ми пробігли два кілометри для розминки, але велике занепокоєння викликало те, що ми так і не зігрілися. Під час пробігу спочатку пішов дощ, почався зустрічний вітер, я виявив, що перестав відчувати всі пальці рук, відчуття було, що замерз навіть язик. Я прийняв рішення перервати дистанцію і спуститися вниз. Коли я дійшов до схилу гори, рятувальники відвели мене в дерев'яний будиночок поблизу, там вже було близько 10 учасників, що зійшли з дистанції, ми прочекали там трохи більше години, за цей час в будинку зібралися близько 50 осіб.

Серед загиблих від холоду половина - це майстри в наших колах.

По-перше, майстри завжди намагаються максимально скоротити вагу, тому не беруть з собою куртки і термоодяг. Вони ставлять на хорошу погоду. На жаль, цього разу ставка не виграла.

По-друге, професіонали завжди тікають далі, а також в більш високі та холодні ділянки маршруту, що робить складним їх спуск і пошуково-рятувальні операції. Найбільшою проблемою в разі негоди для учасників забігу є переохолодження. У вас шорти, футболка і невелика сумка за спиною. Організатори примушують брати з собою термоодіяло. Але воно дуже тонке, просто один шар алюмінієвої фольги. Цього разу погода була просто жахлива, вітер просто все зривав і ніс.

Читайте також:
КНР вкотре викликала обурення толерантного Заходу, проводячи тотальне «очоловічення» та втручаючись у виховання підлітків.
19 жовтня, 12:48
Міжнародне шпигунство — поширена практика у світі, проте далеко не всі країни лояльні до цього.
18 жовтня, 15:53
Пекін серйозно заходить в Україну, тому дипломати комуністичного Китаю взялися проводити пропаґандистську роботу з вітчизняними ЗМІ.
26 липня, 13:41
Президент Тайваню Цай Інвень рішуче заперечила наміри уряду комуністичного Китаю "відновити суверенітет" над незалежним островом.
20.05.2020, 09:51
Влада Китайської Республіки заявляє, що військово-морська флотилія КНР здійснює критично близькі маневри неподалік острова Тайвань.
13.04.2020, 11:25
Поки решта світу намагається реагувати на пандемію, Китай демонструє себе як благодійника.
19.03.2020, 10:15