Зіновій Козицький торгує спецдозволами на видобуток нафти та газу

ПОЛІТИКА
07 листопада, 18:15
Зіновій Козицький з синами Степаном (зліва) і Максимом (справа)
Зіновій Козицький з синами Степаном (зліва) і Максимом (справа)

Власник ОККО Віталій Антонов купує частку нафтогазовидобувної компанії Козицького

Про повідомляє галузеве видання Nadra.Info.

Вартість угоди не розголошується.

За даними аналітичної системи  YouControl, наразі єдиним власником «Бистрицьке Інвест» є Зіновій Козицький. Керівником компанії є його син Степан Козицький (ще один його син Максим Козицький очолює Львівську ОДА).

Компанія заснована у червні 2024 року. Підприємство має статутний капітал 7000 гривень.

Зіновій Козицький торгує спецдозволами на видобуток нафти та газу_1Зіновій Козицький торгує спецдозволами на видобуток нафти та газу_2Зіновій Козицький торгує спецдозволами на видобуток нафти та газу_3

ТОВ «Бистрицьке Інвест» володіє єдиним дійсним спецдозволом на надра – № 4779 на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою і подальшим видобуванням вуглеводнів Бистрицької нафтогазоконденсатної площі у Львівській області. Первісним власником спецдозволу було ТОВ «Західнадрасервіс», яке відчужило право користування надрами на користь «Бистрицьке Інвест».

Антимонопольний комітет України надав дозвіл кіпрській компанії «Vi.An Holding Limited» Віталія Антонова (громадянин України, резидент Швейцарії) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Бистрицьке Інвест» Зіновія Козицького, повідомляє прес-служба АМКУ.

«Надано дозвіл компанії «VI.AN HOLDING LIMITED» (м. Лімассол, Кіпр) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «БИСТРИЦЬКЕ ІНВЕСТ», що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства», — йдеться у повідомленні.

Раніше стало відомо, що Компанії власника OKKO Group Віталія Антонова почали будівництво першої черги гірського курорту у Львівській області.

Проєкт гірського курорту GORO Mountain Resort
Проєкт гірського курорту GORO Mountain Resort

Гірський курорт GORO Mountain Resort буде розташований біля підніжжя гірського масиву Високий Верх на висоті 650 м над рівнем моря, поблизу сіл Волосянка та Верхня Рожанка, що входять до Славської ОТГ, Львівської області.

Загальна площа курорту становитиме майже 1200 га, з яких 360 га заплановано для гірської та лижної інфраструктури, а понад 800 га — для розвитку готельних, комерційних і рекреаційних об’єктів.

На території планують протягом 15 років побудувати 41 лижну трасу, а також звести найдовшу в Україні канатну дорогу довжиною у 2,8 кілометра і лижну трасу у 3,8 кілометра. Загалом група ОККО планує побудувати 25 готелів на 5500 номерів.

Перша черга GORO площею 127 га почнеться біля села Волосянка, розташованого за 5 км від селища Славсько. Натепер уже розпочалося будівництво Welcome Centre та нижньої станції гондольної канатної дороги.

Окрім того, буде передбачено 10 лижних трас завдовжки 13 км зі 50 га засніження та два крісельні витяги.

Першою чергою побудують п’ять готельних комплексів на 1100 номерів разом із рекреаційною інфраструктурою зі спа-зонами, басейнами, ресторанами, дитячими та бізнес-зонами. Завершення будівництва першої черги планується у 2028-2029 роках.

Загальні інвестиції у гірський курорт ОККО оцінює у 1,5 мільярда доларів, з яких 1 мільярд планують залучити від інвесторів.


«Останній Бастіон» нагадує читачам, що родина голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького на третій рік повномасштабного вторгнення рф в Україну продовжує співпрацювати з європейським бізнес-партнером, пов’язаним із росією.

Йдеться про чеського мільярдера з паспортом Швейцарії Карела Комарека.

Він не припинив співпраці із головною російською газовою компанією ані у 2014 році, а ні у 2022-му після початку повномасштабного вторгнення.

Разом із «Газпромом» Комарек побудував газосховище у Чехії, яке росіяни припинили використовувати у повному обсязі лише після введення в дію 10 пакету санкцій ЄС, через прийняття якого долю «Газпрому» була скорочена у спільному проєкті Moravia Gas Storage a.s з 50%+ до 3%. Остаточно відносини з «Газпромом» Карел Комарек розірвав лише у червні 2024 року під тиском влади Великої Британії, де він розвиває лотерейний бізнес.

Також з 2011 року Карел Комарек володів у росії нафтогазовим бізнесом, зокрема, нафтовим терміналом «Самара», який, за даними СБУ та Держфінмоніторингу, ще до повномасштабного вторгнення в Україну у 2022 році, брав участь у постачанні нафтопродуктів до так званих «ДНР» та «ЛНР». Згідно із заявою компанії Комарека MND, термінал начебто був проданий восени 2022 року. Проте деталі угоди досі не опубліковані.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Економіка
Посланець Сі Цзіньпіна підприємець Рен Йонґпенґ придбав «Сонячне ремесло». Це — найбільша приватна фірма із видобутку бурштину-сирцю.
10 листопада, 10:36
Новини
Для монополіста Нафтогаз не важливо, що написано в законі. важливо те, за що платять премію.
26 серпня, 09:27
Світ
Вага дорогоцінного каменю оцінюється у 2492 карати. Цей алмаз видобули у Ботсвані, яка до 1970-х років була колонією Британської імперії.
25 серпня, 10:36
Політика
Зеленський Єрмак дозволили проросійській агентурі грабувати українські надра.
24 серпня, 11:11
Політика
«Горизонтам» Козицького зупинили право користуватися родовищем у Львівській області.
21 серпня, 08:42
Політика
Через анулювання спецдозволу видобуток на родовищі припинився наприкінці 2023 року
07 серпня, 10:45