Злочинність Полтавщини не спить

ПОЛТАВА
26.08.2021, 11:26
Злочинність Полтавщини не спить
Фото: Факти ICTV

Упродовж останньої доби на території області зафіксовано 31 випадок крадіжки, 12 шахрайств і 8 наркозлочинів.

Відповідний звіт оприлюднив Відділ комунікації Національної поліції Полтавщини, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами правоохоронців, до 9:00 26 серпня у Центр управління нарядами "102" надійшло понад 673 повідомлень від громадян, із них 91 – мають усі ознаки кримінальних правопорушень.

Наразі відомо, що за виявленими фактами обласна поліція проводить необхідні перевірки та розслідування.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у Миргородському районі виявили цілі плантації опіатів.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
За офіційною інформацією НАБУ, він незаконно отримував доступ до закритої частини Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР)
вчора, 17:07
Кримінал
Ексдепутат Одеської облради Бойченко і експрокурор Мараховський отримали 10 та 8 років за ґратами з конфіскацією всього майна.
вчора, 11:19
Кримінал
Власнику Kernel загрожує в’язниця за обман польських інвесторів на сотні мільйонів доларів.
01 квітня, 10:05
Кримінал
«Ця схема дозволила «відмити» близько 5 млрд грн для нелегальних казино», — зазначають у БЕБ.
27 березня, 11:29
Політика
Кошти відмивалися через Дніпропетровську єврейську громаду.
25 березня, 10:23