Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади

Позиція
20 вересня, 14:47

Нахіба Полтавській області такий начальник, який працює виключно для себе?

18-19 вересня в Полтаві відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з греко-римської боротьби на честь Героя України Тараса Бобанича «Хаммера». Борці з різних областей склали гідну конкуренцію один одному, змагаючись у десяти вагових категоріях.

Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_1Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_2Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_3Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_4Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_5Змагання на честь Героя і знущання від полтавської влади_6

Свято спорту, прикрашене гідним призовим фондом від ГС «Останній Бастіон», залишило задоволеними як учасників змагань, так і тренерів, які своє життя поклали на виховання у спорті молодого покоління.

Подія, що вшановує захисників України, відбулася не за підтримки хапуг від влади, а всупереч їх протидії.

Лунін, як ватажок Полтавської ВА, за сприяння приставленої кивою і панкратьєвим керівника управління молоді та спорту Полтавської ВА Трофименко, зробили все, щоб змагання у встановлені календарним планом дати, не відбулися.

Тільки завдячуючи втручанню депутатів Полтавської міської ради, змагання знайшли притулок і коври у комунальному закладі міськради.

Нагадаємо читачам, що представники Кирила Тимошенка — Синєгубов і Лунін — більше трьох років тому взяли на себе зобов'язання відремонтувати колишню конюшню дореволюційного генерал-губернатора, в якій зараз тренується більше 500 дітей.

Окрему подяку ГС «Останній Бастіон» висловлює тренерам спортивної школи «Авангард», які, всупереч всім негараздам, продовжують навчати дітей в культурі спорту.

А хробаків від влади, які обкрадають дітей, батьків, тренерів, можемо лише застерегти. Часи мінливі, а право на справедливість вічне.

P.S. Потім жоден директор птахофабрики не допоможе ;)

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Позиція
Убогі інтелектуали, яких наротні необтяжені розумом шлунки привели до влади в Полтаві, впевнено обіцяють обіцяти і надалі.
01 грудня, 12:30
Політика
Українці обурені «креативом» «Ощадбанку» та «Укргазбанку», які поділилися ідеєю: як розв’язати проблему із замінуванням полів.
30 листопада, 07:25
Політика
Немає такого поняття «російськомовний громадянин України». Цей маркер був запроваджений російською ідеологією.
22 листопада, 13:17