ЗМІ: ФБР видало ордер на арешт Коломойського

КРИМІНАЛ
13.03.2020, 11:05
ЗМІ: ФБР видало ордер на арешт Коломойського

Одіозного олігарха Ігоря Коломойського розшукує Федеральне бюро розслідувань.

Про це повідомляє ряд українських ЗМІ, зокрема видання «Інформатор».

«Про це стало відомо тільки зараз, хоча сам ордер датується 15 листопадом 2019 року. Ігорю Коломойському інкримінують відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом. Наприкінці травня 2019 року державний “Приватбанк” подав позов проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до Канцлерського суду штату Делавер (The Delaware Court of Chancery). За даними журналістів видання Dailybeast, ФБР з цього приводу розпочало розслідування. Підприємців підозрюють у привласненні майже 623 мільйонів доларів США, які вони начебто вивели із рахунків “Приватбанку” через шахрайську схему з назвою “Оптіма”», – йдеться у публікації «Інформатора».

При цьому, пишучи про ордер на арешт, в «Інформаторі» послалися на «власне джерело».

В англомовному секторі Інтернету повідомлень про ордер немає.

Читайте також:
Кримінал
Суд наклав арешт на 292 млн грн у справі про легалізацію коштів через продаж готелю в Києві.
25 червня, 06:12
Кримінал
Йому інкримінують ухилення від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах.
13 червня, 18:05
Кримінал
За словами Коломойського, інформація, викладена в ЗМІ, є недостовірною та порушує його немайнові права.
30 травня, 17:08
Світ
94-річний американський багатій виходить на пенсію, передаючи керівництво своєї компанії наступникові. Його справу продовжить Ґреґ Абель.
04 травня, 19:58
Кримінал
Колишній співвласник «ПриватБанку» Геннадій Боголюбов, який незаконно перетнув кордон із чужим паспортом, мешкає у Відні.
18 квітня, 09:35
Політика
Як ДТЕКу, попри значні руйнування, вдається заробляти мільярди на українцях.
31 березня, 09:00