Зміїний піар Зе-команди

08.07.2023, 19:48
Зміїний піар Зе-команди
Фото: Facebook

Доки ювіляр головнокомандувач активно працює над визволенням України, виконувач ролі президента знімає чергові рекламні ролики.

Я дуже щаслива, що за моєю скромною сторінкою тут стежать ватаги ботів і просто корисних персонажів, яким важливо лишатися біля бюджетної годівнички. Мене ненавиділи за Ющенка, за Януковича, за Порошенка і Зеленського, – а отже, ознака стабільності.

Отже, поприбігали на мій жарт. Ловіть не жарт. Я скажу, як це було.

Очевидно, що піар-команда ОПУ моніторила вітання з ювілеєм Залужного і поглянула відео, де Головнокомандувач і Начальник штабу Шаптала роблять свою роботу і зустрічаються з колегами на фронті. Почитала оці тисячі вітань, засмутилась, що не все вирішують телеграми за десятки тисяч доларів і телемарафон.

І канєшна, треба було срочно перекрити чимсь епічним. І показати альтернативних переможців, – а саме Зеленського, Єрмака, поруч Буданов і ніс Машовця; зовсім не палєвно, ага.

І з огляду, що я маю цікавої інформації про те, що було насправді на Зміїному – виглядає такий піар дуже дивно. Дуже б хотілось потім розказати, як воно визволяли Зміїний насправді і якою ціною дурних втрат аби там був прапор на певну дату.

Бо все потім зробили як треба, але ціною дурних смертей – у перший. Можете, наприклад, погуглити, хто такі льотчики Бедзай і Заремба.

Друге: хто там пише про руки Кремля і проплаченість. Лишайте риторику Свєти Лободи за дверима – тут вона не прокатить.

Третє: ми маємо говорити про реальних переможців і їх фальсифікат. І вибачте мене – не всі рибки-гуппі і вміють аналізувати.

Четверте: я дуже люблю дуполизів, які намагаються прогнутися, аби крутитись десь у майбутньому біля влади. Перевдягніться, у вас спина біла.

П'яте: дуже фальшиво виглядає, коли люди-бенефіціари війни ліплять із себе героїв. Героїв на горбах тих, хто реально робить перемогу і тримає незалежність на краю прірви.

Ну, і шосте: відео Шаптали і Залужного виглядає, як лайфове відео двох профі за роботою. З ними Сирський та інші ключові генерали.

А от відео з лодки – це коли групі молодих чоловіків нічого робити і треба зняти контент.

На зображенні може бути: 5 людей та текст

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23