Зміїний піар Зе-команди

08.07.2023, 19:48
Зміїний піар Зе-команди
Фото: Facebook

Доки ювіляр головнокомандувач активно працює над визволенням України, виконувач ролі президента знімає чергові рекламні ролики.

Я дуже щаслива, що за моєю скромною сторінкою тут стежать ватаги ботів і просто корисних персонажів, яким важливо лишатися біля бюджетної годівнички. Мене ненавиділи за Ющенка, за Януковича, за Порошенка і Зеленського, – а отже, ознака стабільності.

Отже, поприбігали на мій жарт. Ловіть не жарт. Я скажу, як це було.

Очевидно, що піар-команда ОПУ моніторила вітання з ювілеєм Залужного і поглянула відео, де Головнокомандувач і Начальник штабу Шаптала роблять свою роботу і зустрічаються з колегами на фронті. Почитала оці тисячі вітань, засмутилась, що не все вирішують телеграми за десятки тисяч доларів і телемарафон.

І канєшна, треба було срочно перекрити чимсь епічним. І показати альтернативних переможців, – а саме Зеленського, Єрмака, поруч Буданов і ніс Машовця; зовсім не палєвно, ага.

І з огляду, що я маю цікавої інформації про те, що було насправді на Зміїному – виглядає такий піар дуже дивно. Дуже б хотілось потім розказати, як воно визволяли Зміїний насправді і якою ціною дурних втрат аби там був прапор на певну дату.

Бо все потім зробили як треба, але ціною дурних смертей – у перший. Можете, наприклад, погуглити, хто такі льотчики Бедзай і Заремба.

Друге: хто там пише про руки Кремля і проплаченість. Лишайте риторику Свєти Лободи за дверима – тут вона не прокатить.

Третє: ми маємо говорити про реальних переможців і їх фальсифікат. І вибачте мене – не всі рибки-гуппі і вміють аналізувати.

Четверте: я дуже люблю дуполизів, які намагаються прогнутися, аби крутитись десь у майбутньому біля влади. Перевдягніться, у вас спина біла.

П'яте: дуже фальшиво виглядає, коли люди-бенефіціари війни ліплять із себе героїв. Героїв на горбах тих, хто реально робить перемогу і тримає незалежність на краю прірви.

Ну, і шосте: відео Шаптали і Залужного виглядає, як лайфове відео двох профі за роботою. З ними Сирський та інші ключові генерали.

А от відео з лодки – це коли групі молодих чоловіків нічого робити і треба зняти контент.

На зображенні може бути: 5 людей та текст

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Світ
Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.
12:35
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29
Політика
Вітчизняний осередок секти «Хабад» узявся за повноцінне насадження українцям чужої релігії. Методика перевірена ще більшовиками.
13 червня, 12:37
Світ
Західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно.
10 червня, 08:25
Світ
Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.
09 червня, 15:12
Світ
Кремль знову розмахує своєю ядерною палицею. Проте, який насправді у неї фізичний стан, невідомо навіть самим московитам.
05 червня, 06:25