Зневіра — це зло. Тому донатьте на ЗСУ!

Опінії
16 травня, 20:35
Зневіра — це зло. Тому донатьте на ЗСУ!
Фото: Facebook

На 11-й рік війни громадяни України, на жаль, ніяк не можуть зрозуміти: лиш об'єднавши зусилля проти ворога, зможемо досягти результату.

Народний депутат Верховної Ради України

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Мені дивно, що про це доводиться говорити зараз, коли понад 10 років триває війна. Але, про всяк випадок, нагадаю, що наш ворог — росія, московія!

Люди у формі (у пікселі чи іншому кольорі військового однострою — прим. ред.) — нас захищають. Уявіть, що буде, якщо вони перестануть це робити?

Чи хочеться їм нас захищати, якщо будь-який негатив про них набирає в тисячі разів більше переглядів-шерів-лайків, ніж історії їхнього героїзму? Більшість теперішніх військових — 3 роки тому були цивільними й не планували, і не хотіли воювати.

Ми воюємо за право мати власну думку і власну позицію. Якщо припинити воювати проти pociї (чи сподіватися, що воюватиме хтось інший) — то всі ці милі українському серцю перепалки в соцмережах будуть поза законом.

Усі ми — будемо поза законом.

Визнаймо, що російське ІПСО — дуже підступне, тому не поширюйте інформацію з неперевірених джерел.  Коментувати воєнні дії — така сама погана ідея, як і 2 роки тому, особливо для цивільних.

Ніхто не обирав жити в час війни й усі втомились, але ніхто не втомився так сильно, як хлопці й дівчата на передовій. Ходити у кафе — це не економічний фронт, припиніть брехати самим собі.

Мама мене вчила, що зневіра — це зло. Тому — донатьте, підтримуйте наших військовиків, не піддавайтесь російському ІПСО і все буде Україна!

Читайте також:
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48
Полтава
Умови сучасної війни вимагають пристосування та постійних змін. Особливо, коли йдеться про технічне оснащення наших захисників.
09 травня, 14:43
Опінії
Чим довше затягується війна, тим важливішими стають ресурси. А чи відомо вам, який головний ресурс на війні?
23 квітня, 20:32