Зріє бунт: детективи НАБУ вимагають від Ситника пояснень, чому він їздив до Порошенка

ПОЛТАВА
18.09.2018, 07:18

Детективи НАБУ вимагають від свого керівника Артема Ситника надати пояснення щодо нічного візиту до приватного маєтку Петра Порошенка.

Про це повідомило джерело в Антикорупційному бюро.

За словами співрозмовника, після того, як у ЗМІ з’явилася інформація про нічну поїздку Ситника до Порошенка, більше двадцяти детективів Бюро прийшли до керівника відомства, щоб почути пояснення, чому він їздив до Президента і про що розмовляв з ним. Щоправда, потрапити до Ситника їм так і не вдалося – співробітники УДО, які охороняють Ситника, не впустили детективів у його робочий кабінет.

«Вся ця історія може призвести до бунту, коли детективи відмовляться працювати під керівництвом Ситника. Дехто з детективів вже поговорює, що він має піти у відставку, якщо не розкриє деталі зустрічі з Порошенком», – розказав він.

Інсайдер також назвав прізвища чотирьох детективів НАБУ, які «приходили до Ситника за правдою». Це – Гультяєв, Веренчук, Дух та Мельник.

Варто зазначити, що в Антикорупційному бюро є свій силовий підрозділ – спецназ НАБУ. Та попри це, Артема Ситника охороняють співробітники Управління державної охорони, яке підпорядковане Адміністрації президента.

Нагадаємо, джерело в НАБУ також повідомило , що Артем Ситник зловживає алкоголем (http://bastion.tv/news/artem-sitnik-zlovzhivaye-al...).

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40