ЗРК NASAMS посилять протиповітряну оборону України, - Повітряні сили

ВІЙНА
18 вересня, 15:51
ЗРК NASAMS посилять протиповітряну оборону України, - Повітряні сили

Але говорити про "закриття неба" після їх отримання не варто

Зенітно-рекетні комплекси NASAMS посилять протиповітряну оборону України. Але говорити про "закриття неба" після їх отримання не варто.

Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"NASAMS-и могли би посилити існуючу систему протиповітряної оборони, але про суттєвість можна казати лише тоді, коли буде достатньо цих комплексів, батарей і т д, які можна буде розосередити по всій території країни, прикриваючи і великі міста і важливі державні об'єкти", - пояснив Ігнат.

За його словами, на сьогодні говорити про те, що Україна матиме багато цих комплексів навряд чи можна, бо ж "не все відразу".

"Це лише перший крок надання Україні сучасних зенітних систем, які будуть у нас на озброєнні, а далі вже по "протоптаній стежині", можливо, будемо оновлювати ешелон ППО", - каже Ігнат.

Він зауважив, що цей комплекс не є далекобійним, радіус його дії до 40 км.

"Але дуже серйозна перевага NASAMS - це швидкість, мобільність і потужні маневрові ракети, які здатні вражати ракети, в тому числі оперативно-тактичних комплексів", - підкреслив речник Повітряних сил.

Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
07 грудня, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34