ЗСУ отримають 1500 ракет ПТРК TOW

СВІТ
21 серпня, 10:15
Постріл з протитанкового ракетного комплексу TOW
Постріл з протитанкового ракетного комплексу TOW

Сили оборони України озброяться американськими протитанковими ракетними комплексами BGM-71 TOW

Ця зброя допомагатиме українцям знищувати російську бронетехніку. Протитанкові комплекси увійшли до нового пакету військової підтримки США на суму до 775 мільйонів доларів, повідомили у Пентагоні, 19 серпня.

Президент Сполучених Штатів Джо Байден санкціонує надання додаткової допомоги Україні, використовуючи свої президентські повноваження щодо передачі надлишкової зброї із запасів США. Дозвіл є дев’ятнадцятим вилученням обладнання Адміністрацією Байдена зі запасів Армії США для України з серпня 2021 року.

Американський важкий протитанковий ракетний комплекс BGM-71 TOW є одним з основних ПТРК в армії США. Він належить до другого покоління і є одним з найбільш розповсюджених протитанкових ракетних комплексів у світі, знаходиться на озброєнні більш ніж у 40 країнах світу.

Комплекс у своїй першій версії був прийнятий на озброєння армією США у 1970 році. Після чого він неодноразово модернізувався і американська армія продовжує його використовувати. Наведення керованої протитанкової ракети командне, напівавтоматичне, управління здійснюється оператором, через дротовий зв’язок.

До прикладу керована ракета TOW-2A має тандемну кумулятивну частину, яка здатна пробивати до 900 мм броні за динамічним захистом основних бойових танків. У сучасній версії ПТРК має прицільний комплект що поєднує тепловізійний приціл та лазерний далекомір.

TOW використовується як піхотна зброя, а також у складі озброєння БМП Bradley та іншої техніки й самохідних протитанкових установок. Загальна вага всього комплексу 93 кг. Дальність ураження цілей – до 4 км. Комплекс добре зарекомендував себе під час бойових дій у різних військових конфліктах.

Джерело

Читайте також:
Світ
Принаймні один з документів, вилучених ФБР, описує ракетну програму Ірану, інші стосуються "розвідувальної роботи", пов’язаної з Китаєм
22 жовтня, 10:10
Світ
Новий бойовий корабель уже залишив військово-морську базу ВМФ США у Норфолку
06 жовтня, 15:15
Війна
США сприймають серйозно загрози кремлівського бункерного щура застосувати ядерну зброю
21 вересня, 17:55
Світ
Оборонне відомство США уклало контракти на суму близько 1,2 мільярда доларів для поповнення військових запасів
10 вересня, 11:21
Політика
Тепер у США своя зрада: трампісти звинуватили адміністрацію чинного президента країни нібито у порушенні виборчого законодавства.
01 вересня, 07:00
Світ
Учасники мітингу закликали посилити тиск на росію, аби звільнити незаконно ув’язнених полонених українських захисників
16 серпня, 14:55