ЗСУ повідомили, про що домовлятимуться путін із Лукашенком

ВІЙНА
18.12.2022, 20:05
ЗСУ повідомили, про що домовлятимуться путін із Лукашенком

Ймовірно російський диктатор буде тиснути на Лукашенка, аби розвернути наземну операцію

Під час зустрічі у Білорусі, яка має відбутися 19 грудня, російський диктатор володимир путін обговорить з невизнаним президентом Олександром Лукашенком залучення Білорусі до війни проти України. Таким чином Білорусь може зважитися на наземне операцію.  Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон  з посиланням на заяву командувача Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Наєв нагадав, що нещодавно глава кремля провів службову нараду з керівництвом російської армії. Як сказав сам путін, він розглядав пропозиції військового командування на найближчі та середньострокові перспективи.

Ймовірно, на зустрічі у Мінську, яка відбудеться завтра, диктатор буде тиснути на Лукашенка, аби розвернути наземну операцію.

«Відразу після цього він анонсував зустріч з керівництвом Республіки Білорусь, яка відбудеться незабаром. На наш погляд, в ході цієї зустрічі будуть відпрацьовуватися питання подальшої агресії проти України та більш широкого залучення збройних сил Республіки Білорусь до операції проти України, зокрема, на нашу думку, і на суходолі», – сказав Наєв.

Читайте також:
Війна
Громадяни США в Білорусі повинні негайно покинути країну
22.08.2023, 06:45
Війна
Опубліковані супутникові знімки ймовірного польового табору «вагнерівців» у Білорусі
29.06.2023, 07:05
Політика
Прокремлівський диктатор Білорусі нібито налагодив зв'язок із ватажком терористичного угруповання "Вагнер", аби врятувати Росію.
24.06.2023, 19:36
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09.03.2023, 13:09
Війна
Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.
03.03.2023, 17:28