ЗСУ слід озброюватися безпілотниками

ВІЙНА
23 жовтня, 17:38
ЗСУ слід озброюватися безпілотниками
Фото: Facebook

Ставка на розвідку за допомогою безпілотних літальних апаратів цілком і повністю себе виправдовує.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише громадський діяч і народний депутат України VIII скликання Ігор Луценко.

За його словами, у цій царині Україна може мати певний автономний паритет із Московією, якість повітряної військової техніки якої цього року демонструє рекордні падіння, у буквальному сенсі.

«Днями згорів російський супутник-шпигун "Космос-2551". Падіння його спостерігали звичайні американці, дехто навіть зняв на відео це красиве видовище. Наштовхнувся на цікаву статтю про стан російської космічної розвідки. Був вражений: виявляється, у нашого противника її як такої немає або практично немає! По-перше, ще у 2 головні роки війни – 2014 і 2015 – росіяни досі користувалися супутниковими знімками, котрі скидалися фізично з орбіти на землю. По-друге, нині на орбіті у Москви є 3-4 робочі супутники, котрі потенційно здатні передавати зображення по радіоканалу (але це не точно). По-третє, якість фото цих супутників – трохи менше, ніж супутників США 70-х років (і це – точно). По-четверте, ці супутники не бачать вночі й за хмарами (це теж точно). Тож висновок – ставка на розвідку за допомогою БПЛА цілком себе виправдовує», – зазначив Ігор Луценко.

Він також переконує, що у разі, коли Україна спільно з Туреччиною, Польщею та країнами Балтії добудуть у користування техніку, аналогічну американській, тоді існуватиме наша стратегічна перевага над РФ.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", попри криваві втрати, нам продовжують розповідати про "наближення миру" та "покращення статистики загиблих".

вибір редакції
Читайте також:
Під Кременчуком відбулися навчання територіальної оборони міста
12:05
Міноборони витратило 4 роки та мільярд гривень на нові арсенали... а отримало криву стіну та іржаву арматуру.
09:02
Хто і як заробляє сотні мільйонів доларів на електроенергії з Білорусі.
04 грудня, 14:53
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44