З`явилися докази російського походження техніки і танків, які рухаються під Донецьком

ПОЛТАВА
10.11.2014, 13:45
З`явилися докази російського походження техніки і танків, які рухаються під Донецьком

Військова техніка, яка рухається під Донецьком, прибула з Російської Федерації. Докази цього наводяться у Твіттері Conflict Reporter.

Повідомили на сайті видання «УНІАН».

На знімках показано танки з маркуванням Російської залізниці, зроблені у Ростові (РФ), а поруч – таке ж маркування на танках, помічених у Донецьку у жовтні і 10 листопада.

Раніше у понеділок, 10 листопада, Петро Шеломовський і Саймон Островський повідомляли про 5 танків і 2 БТР, які рухалися через Донецьк із Шахтарська у західному напрямку, передає Українська правда.

Островський також зазначав, що велика кількість важкої техніки невизначеного походження на контрольованих сепаратистами територіях сходу України виглядає як безцільна демонстрація сили.

У попередні два дні спостерігачі ОБСЄ фіксували рух декількох колон військової техніки, зокрема на східній околиці Донецька.

Бойовики заявили, що колона військової техніки належить самопроголошеній "Донецькій народній республіці".

"Заступник командувача військом ДНР" Едуард Басурін заявив, що ротація частини ополчення знадобилася через стрілянину в Донецьку. За його твердженням, підкріплення прийшло в місто із інших районів ДНР.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00