10 тисяч гектарів землі отримають полтавські атовці

ПОЛТАВА
24.10.2016, 14:54
10 тисяч гектарів землі отримають полтавські атовці

Бійці, що захищають Україну на сході отримають близько 10 тис га землі.

У Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування учасники АТО подали 11 302 заяви на отримання земельних ділянок.

Військові отримали 6 608 дозволів на розробку землевпорядної документації для відведення землі загальною площею 9 985 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду. Завершено процедуру оформлення землі у власність 914 військовослужбовців.

— Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для учасників війни на Сході України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок,— зазначає керівник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило.

Цікаво, як українська влада далі винагороджуватиме українських захисників, якщо земельні ресурси обмежені? Тим більше, судячи з риторики перших осіб України, війна на сході завершиться нескоро – нескінченні перемовини з окупантами, чергові хвилі мобілізації, і це при тому, що президент обіцяв мобілізовувати лише контрактників, застрахувавши на 1 млн. грн життя кожного бійця. Та чим закінчуються обіцянки президента всі ми добре знаємо. Особливо, коли мова йде про війну. 


Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32