10 жовтня, у Києві, відбудеться перший Український військовий забіг

ПОЛІТИКА
05.10.2021, 22:09
10 жовтня, у Києві, відбудеться перший Український військовий забіг
Фото: ЗСУ

На Європейському континенті забіг під егідою армії, що воює проводиться вперше.

Цієї неділі, 10 жовтня, у Києві відбудеться перший військовий забіг.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сторінці у ФБ. 
 
Зазначається, що на вказаний захід наразі зареєстровано понад 800 учасників.
Серед них — Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, його заступник Євген Мойсюк, Народний Герой України Павло Чайка, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, легендарний спецпризначинець 8-го полку Олександр Дарморос, який у боях на Донбасі втратив зір та має ампутацію нижньої кінцівки.

“Основою забігу стануть чинні військовослужбовці Збройних Сил України — свої команди на дистанцію у 10 км готують усі види та роди військ (сил).

Одразу понад 150 військовослужбовців, які виконують завдання в районі проведення операції Об‘єднаних сил, братимуть участь дистанційно”, — наголошують в генштабі.

Відомо, що підтримати українських братів по зброї своєю участю у забігу вирішили також військовослужбовці з Литви, Великобританії, Канади, США та Швеції.

Захід відкритий абсолютно для всіх охочих. За задумом організаторів, забіг має об’єднати людей довкола захисників України й омріяної Перемоги. Ця думка закладена у слоган забігу — “Об’єднані Перемогою!”.

Сама ж ідея проведення військового забігу виникла з огляду на популярність подібних заходів за кордоном. Найвідомішим є Марафон морської піхоти у США Marine Corps Marathon, у якому беруть участь також українські військовослужбовці та ветерани.

Український військовий забіг Military Run UA стане унікальною подією, адже на Європейському континенті забіг під егідою армії, що воює, проводиться вперше”, — інформують наші військові.

Читайте також:
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27
Світ
Колишній Верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил Північноатлантичного альянсу в Європі вимагає рішучішої підтримки України.
25 квітня, 11:28
Війна
Бійці Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського 47 діб стримують російську необільшовицьку навалу.
11 квітня, 08:42
Війна
На Таврійському напрямку вимальовуються перші ознаки оточення великих з'єднань російських окупаційно-терористичних підрозділів.
06 квітня, 18:48
Світ
678 підданих Шведського королівства поповнили лави Іноземного легіону у складі Збройних Сил України задля поборення російської навали.
04 квітня, 17:10