127 британських компаній добровільно зізналися, що порушували антиросійські санкції

СВІТ
06.11.2023, 21:05
127 британських компаній добровільно зізналися, що порушували антиросійські санкції

Це може сприяти зменшенню штрафних санкцій для них.

Згідно із даними, станом на 17 травня 127 компаній добровільно повідомили уряд Великої Британії про порушення санкцій.

Про це повідомляє видання Financial Times на підставі даних запиту до Міністерства фінансів Британії.

Як зазначається, після повномасштабного вторгнення московії в Україну Велика Британія запровадила санкції проти більше як 1600 фізичних і юридичних осіб.

Водночас за словами аналітиків, широта санкцій стала проблемою для британського бізнесу, адже московія інтегрована у світову економіку, на відміну від інших підсанкційних режимів, таких як Іран та Північна Корея.

Читайте також:
Війна
Мінфін США оголосив про виключення зі свого санкційного списку трьох кораблів.
31 березня, 18:44
Війна
Після затримання судна проти його власників, операторів та екіпажу можуть бути порушені кримінальні справи.
26 березня, 09:02
Світ
Танкер перебуває у санкційних списках кількох країн, зокрема Європейського Союзу.
13 березня, 06:40
Світ
США можуть випустити на ринок підсанкційну російську нафту.
07 березня, 07:05
Політика
Сполучені Штати вивели німецькі активи російської компанії «Роснефть» з-під дії санкцій проти рф на невизначений термін.
05 березня, 10:36
Війна
У Середземному морі зайнявся Arctic Metagaz — танкер для перевезення зрідженого природного газу під російським прапором.
04 березня, 07:10