14 років за ґратами проведе російський агент, який "здавав" позиції ЗСУ у Краматорську

КРИМІНАЛ
13.12.2022, 19:45
14 років за ґратами проведе російський агент, який "здавав" позиції ЗСУ у Краматорську

Зловмисника затримали в результаті спецоперації контррозвідки СБУ на Донеччині у травні цього року

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного російського агента, який збирав розвіддані про дислокацію підрозділів Сил оборони на східному фронті.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на телеграм Служби безпеки України.

Як зазначається, серед основних завдань зрадника було виявлення бойових позицій ЗСУ та Національної гвардії в районі Краматорська. Крім того, він передавав місця перебування та маршрути переміщення співробітників українських правоохоронних органів на території регіону.

14 років за ґратами проведе російський агент, який 14 років за ґратами проведе російський агент, який 14 років за ґратами проведе російський агент, який

Зловмисника затримали в результаті спецоперації контррозвідки СБУ на Донеччині у травні цього року. У нього вилучено мобільний телефон із доказами законспірованого листування з ворогом.

Суд призначив йому покарання у вигляді 14 років ув’язнення.

За даними слідства, поплічником окупантів є місцевий житель, якого після початку повномасштабного вторгнення завербував представник спецслужб рф, оскільки той неодноразово висловлював свої прокремлівські погляди

За вказівкою загарбників він об’їжджав територію райцентру і фіксував переміщення українських військ. Отриману інформацію агент передавав своєму російському куратору у вигляді позначок геолокацій на електронних картах. Для комунікації використовували анонімні месенджери.

За це зловмисник отримував гроші з країни-агресора. 

На підставі зібраних доказів суд визнав фігуранта винним за ч. 7 ст. 111-1 (надання державі-агресору допомоги у веденні бойових дій проти Збройних сил України) Кримінального кодексу України. 

Читайте також:
Кримінал
Громадянин України виправдовував військову агресію росії, займався глорифікацією окупантів і терористів. Тепер «ждун» відпочине у тюрмі.
18 лютого, 08:24
Війна
Саркісян був засновником батальйону «Арбат», який воює проти України.
03 лютого, 10:17
Війна
Курсантку затримали, коли вона намагалася передати координати «цілей» ФСБ
24 січня, 17:21
Політика
Як керівниця апарату Шевченківського суду отримує подарунки з окупації.
22 січня, 16:02
Кримінал
Щоб приховати міжнародні поставки, ділки спочатку відправляли товар підконтрольній компанії на Близькому Сході.
18 січня, 17:56