2 день «по-італійськи» страйкують кременчуцькі залізничники: рух потягів обмежений

ПОЛТАВА
21.06.2017, 10:31
2 день «по-італійськи» страйкують кременчуцькі залізничники: рух потягів обмежений

Другий день триває «італійський страйк» кременчуцьких працівників «Укрзалізниці». Відучора вони не виходять на рейси та не дозволяють потягам виїжджати з депо, пише один з активістів протесту у своєму «Фейсбук».

Загалом, страйкує близько 80 працівників кременчуцького вокзалу. По 30-40 пікетувальників на 12 годин. Протестувальники відзначають, що вони саботують роботу згідно усіх правил безпеки. Адміністрація жодного контакту з працівниками не підтримує.

Через це вже другий день ускладнений рух потягів у напрямках Черкащини, Донеччини, Харківщини та Полтавщини.

Загалом, страйкарі вимагають підвищення зарплат, забезпечення соціальних гарантій. Працівники залізниці вимагають приведення поїздів до стандартів згідно правил техніки безпеки. У деяких потягах, за словами протестувальників, 

2 день «по-італійськи» страйкують кременчуцькі залізничники: рух потягів обмежений_1

2 день «по-італійськи» страйкують кременчуцькі залізничники: рух потягів обмежений_3

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07