Created with Sketch.

2-й і 3-й батальйони ДУК ПС назвали на честь полеглих побратимів

24.05.2022, 17:49

Так, правосекторівці вшанували пам'ять і незламний Чин полковника Василя Іванишина і Тараса Бобанича (друга "Хаммера").

23 травня у День Героїв командир Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрій Стемпіцький (друг "Летун") видав указ про перейменування двох фронтових підрозділів.

Такі відомості він особисто оприлюднив на своїй Facebook-сторінці, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами Андрія Стемпіцького, подібний крок засвідчує продовження національно-визвольної борні в ім'я України, закладеної спочилими побратимами.

«У День Героїв ми згадуємо всіх, хто поклав на вівтар боротьби своє життя. Хто до останнього подиху боровся за Україну. Ми вчимося у Героїв як жити, як боротися з ворогом і як помирати. Вони здобули вінець Переможців та спочивають з Господом. Вшановуючи славетні імена наших Героїв, я сьогодні своїм наказом №229/22 перейменував 2-й та 3-й батальйони ДУК ПС:

1. Вшановуючи пам'ять першого командира 2-го ОБАТ ДУК ПС Тараса Бобанича – друга "Хаммера", надати почесне ім'я даному батальйону: 2-й окремий батальйон Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" імені Тараса Хаммера.

2. Вшановуючи пам'ять видатного ідеолога Українського націоналізму полковника Василя ІВАНИШИНА, надати почесне ім'я 3-му ОСБАТ ДУК ПС: 3-й окремий стрілецький батальйон Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" імені полковника Василя Іванишина», – зазначив друг "Летун".

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що лиш той, хто борець, той здобуває світ... Доведено українськими захисниками на передовій!

Василь Іванишин (1944-2007)
Тарас Бобанич (1989-2022)
Читайте також
Львівські еНКаВеДисти
Історія
Полеглого піхотинця ЗСУ з Полтавщини увічнили у Чутівській громаді
Полтава
Миргород вшанував полеглих земляків-Героїв
Полтава
«Гордо крізь смерть до безсмертя іди!»
Історія
Першогрудневий путч в Естонії: збільшовичена юрба проти уряду
Опінії
Голодомор 1932-1933. Учительські фонди
Історія