2 роки без «Хаммера»: пам'яті Тараса Бобанича

ВІЙНА
08 квітня, 08:23
2 роки без «Хаммера»: пам'яті Тараса Бобанича
Фото: Останній Бастіон

8 квітня 2022-го у боях за Ізюм смертю хоробрих поліг вірний син України. Легендарний правосекторівець поповнив лави Небесного воїнства.

Тарас Бобанич — правнук українського січового стрільця, тому сама доля визначила шлях, уродженця Трускавця. З юнацтва парубок приєднався до націоналістичного руху, здобуті навички в якому знадобилися під час визвольної війни проти московитських загарбників.

Життя та Чин друга «Хаммера» надихатимуть не одне покоління українців, уже надихають молодь у різних куточках: від прифронтових Харкова із Запоріжжям до глибоко тилових Львова і Луцька. Його трагічна загибель на полі бою — велика втрата для всього націоналістичного руху України, ба більше, для всієї нації.

Тарас був втіленням залізних строф Євгена Маланюка, карбував їх у власних вчинках. Завжди стояв на трьох стовпах: цінності людського життя, глибокій шані до родинних цінностей, безмежній повазі до українських національних традицій і звичаїв, переданих у спадок від покоління до покоління.

«До останнього подиху відданий ідеї Воїн із неосяжним внутрішнім світом», — так згадують про друга «Хаммера» побратими із Національно-визвольного руху «Правий сектор» і 67-ї Окремої механізованої бригади. Наголошують, що він любив поезії та цитував філософів — «Справжній шляхетний Лицар, Україна для якого була понад усе».

Тарас Бобанич завжди старався вберегти ближніх; на полі бою дуже переживав за побратимів і посестер — хвилювався, допомагав та оберігав. Можна із впевненістю сказати, що попри свій молодий вік (поліг на фронті у свої 33 роки — прим. ред.) він був для всіх, наче турботливий батько.

Друг «Хаммер» зустрів смерть із відкритим забралом на землях української Слобожанщини на підступах до Ізюма. Ворожий обстріл накрив позиції наших захисників у Вірнопіллі 8 квітня 2022 року, тоді Тарас наказав побратимам відходити, а сам ішов останнім, узявши удар безлічі осколків на себе, чим врятував підрозділ.

Сьогодні пам'ять про Чин незламного воїна увічнено у бронзі та міській топоніміці не тільки на рідній Галичині, але й у Полтаві, де часто із патріотичними місіями бував друг «Хаммер». Закликаємо полтавців віддати шану Воїнову, прийшовши із квітами до його барельєфа на вулиці Соборності, 5.

Жив, як Герой, воював, як Герой, загинув, як Герой! Незамінних немає, але такі, як друг «Хаммер», — не повторюються.
2 роки без «Хаммера»: пам'яті Тараса Бобанича_1
2 роки без «Хаммера»: пам'яті Тараса Бобанича_3
2 роки без «Хаммера»: пам'яті Тараса Бобанича_5
Читайте також:
Війна
Від наступу до контрнаступу один крок і тисячі втрачених життів на полі бою. Перспективи на цей і наступний рік не вселяють позитиву...
19:57
Війна
У бригаді також попередили, що слова засновника DeepState Погорілого підхопили низка російських пропагандистів.
18:46
Війна
Навчання Immediate Response є частиною великої серії навчань НАТО Steadfast Defender
17:27
Війна
Якщо росія вирішила піти далі, то іншим країнам також доведеться ставити питання про відправку військ в Україну.
16:48
Війна
Війну росії з Україною неможливо заморозити. Історія та географія свідчать, що стійкий мир неможливий.
10:34
Війна
Союзники не оголошували про своє рішення публічно і на те є свої причини, наголосила глава латвійського МЗС
вчора, 18:41