20 людей отруїлися в аквапарку, куди Мамай возить дітей

ПОЛТАВА
12.03.2017, 18:00
20 людей отруїлися в аквапарку, куди Мамай возить дітей

У Харкові після відвідування аквапарку з симптомами отруєння в лікарні звернулися близько 20 осіб, 6 дітей госпіталізовані. Про це повідомляє прес-служба Харківської ОДА.

В Обласній дитячій клінічній лікарні №1 перебуває 6 дітей з ознаками отруєння парами хлору. Їх стан стабілізувався, діти проходять необхідний курс лікування.

10 березня близько 7 ранку до швидку допомогу звернулися батьки двох дітей з симптомами отруєння. Обидві дитини відвідували аквапарк Джунглі, дітей госпіталізували. Після близько 20:30 за допомогою звернулися відразу декілька сімей. У дітей були кашель, блювота, головний біль. одного з них відразу госпіталізували в 1 обласну дитячу лікарню, інші від госпіталізації відмовилися. Але о 23:00 почали надходити повторні дзвінки, в результаті госпіталізували ще 5 дітей. Початковий діагноз – отруєння парами хлору.

Відзначається, що в аквапарку взяті заміри води. За попередньою інформацією, її хімічний склад не відповідав нормам.

Слід зазначити, що з боку керівництва аквапарку були зроблені спроби перешкоджати проведенню слідчих дій, а саме забору води, - додали у відомстві.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27