22 млн грн на сквер у прифронтовому обласному центрі

Проєктом передбачено оновлення покриття доріжок, монтаж нового освітлення. Також встановлять лавки, урни й декоративні металоконструкції.
Відповідний тендер «Поточний ремонт і встановлення елементів благоустрою у сквері Олександрівський» оголосило Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва». Запорізькі міські чиновники позірно не зважають на просування лінії фронту у бік обласного центру.
Заявлений сукупний розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі становить 22 мільйони 109 тисяч 808 гривень. Важливо, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій встановлено суботою 26 квітня, а початок аукціону призначено на наступний понеділок, 28 квітня.

Як зауважив у коментарі для «Останнього Бастіону» місцевий громадський діяч і краєзнавець Дмитро Ягорлицький, 5 років тому саме цей сквер у середмісті Запоріжжя капітально відремонтували. Це сталося у рамках президентської програми «Велике будівництво»:
«Тоді було оновлено покриття пішохідних доріжок, встановлено нові лавки й урни, покращено освітлення й висаджено молоді дерева. Колись захаращена місцина стала найулюбленішою прогулянковою зоною для запоріжців. Однак, я не розумію, нащо під час бойових дій і руху фронту у наш бік займатися марним благоустроєм за кошти платників податків. Невже влада хоче так зустріти окупантів?».
Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що загальна вартість робіт визначена 124 мільйонами 60 тисячами 395,6 гривні. Коли ж безпосередньо розпочнеться сама реконструкція, невідомо.
