26 сесія Полтавської міськради: найважливіше

ПОЛТАВА
05.08.2019, 13:19
26 сесія Полтавської міськради: найважливіше

Сьогодні, 5 серпня відбулася позачергова 26-а сесія Полтавської міської ради.

На ній були присутні 26 депутатів. В порядок денний було включено близько трьох десятків питань. Відзначимо найважливіші з ними.

Депутат Юрій Бойко змінив партію. На сесії було заявлено, що Бойко виключений з фракції «Самопоміч». Водночас, за нею послідувала наступна заява, що Бойко включений до складу фракції «Батьківщина».

Депутати припинили повноваження голови фракції «Рідне місто» Світлани Нестулі. Таке рішення було прийнято через те, що Нестуля отримає нову посаду — заступника міського голови.

Замість С. Нестулі новим депутатом від «Рідного міста» буде Віктор Харченко, заступник головного лікаря КУ «Полтавський обласний центр стоматології — стоматологічна клінічна поліклініка» Полтавської облради.

Було також прийняте рішення про призначення трьох нових заступників міського голови. Ними будуть: Ігор Федій («Батьківщина», перший заступник мера), Світлана Нестуля («Рідне місто», заступник мера з гуманітарних питань), Сергій Рекотов (СДП, керуючий справами виконавчого комітету).

Найважливіше питання було прийняте в кінці сесії. Це рішення про передачу земельної ділянки з комунальної власності в державну. Мова йде про сумнозвісний Кадетський корпус.

Він понад два десятиліття знаходиться в незадовільному зовнішньому стані й потребує реставрації. Багато років активісти та небайдужі громадяни міста намагалися звернути увагу міської влади на цю проблему. Схоже, безкінечні баталії щодо цієї історичної будівлі в самісінькому центрі міста, починають завершуватися.

Тепер «Кадетка» буде на балансі державного бюджету України, з якого мають надходити кошти на реконструкцію пам'ятки.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18