26 травня відбудеться засідання у справі ветеранів АТО, які облили зеленкою нардепа з “Опоблоку”

ПОЛІТИКА
25.05.2021, 20:47
26 травня відбудеться засідання у справі ветеранів АТО, які облили зеленкою нардепа з “Опоблоку”
Фото: Бабель

Судова тяганина триває вже близько року.

Завтра, 26 травня, у Печерському районному суді Києва продовжиться судовий розгляд справи, відкритої за заявою депутата від проросійської партії "Опозиційна платформа - За життя" Волошина проти ветеранів АТО Ігоря Чепкасова і Олександра Погребиського.

Про це повідомляє правозахисна ініціатива "Правотворець".

Зазначається, що початок судового засідання в 12, 45.

Нагадаємо, що 17 липня 2020 року нардеп ОПЗЖ Волошин заявив про відсутність в України суверенітету і розповів, що спеціально пропустив урочисте засідання Верховної Ради до тридцятої річниці підписання Декларації про Суверенітет України.

Після цього нардепи фракцій "ЄС", "Голос" і "СН", а також депутатських груп "За майбутнє" і "Довіра" звернулись до  голови ВР Дмитра Разумкова направити запити в правоохоронні органи через слова Волошина.

А 21 липня на вулиці Грушевського депутата з ОПЗЖ Олега Волошина облили зеленкою. Згодом з’явилося відео події.

Учасників нападу на Волошина ветеранів АТО Ігоря Чепкасова і Олександра Погребиського було затримано, але їх взяли на поруки нардепи.


 

Читайте також:
Війна
Воно може використовуватися як аналог відповідного документа у формі книжечки
15.12.2021, 12:15
Політика
Володимир Прохнич знаходитиметься під вартою до 5 листопада цього року.
23.09.2021, 22:50
Новини
У місті Стрий із військовими почестями поховали незламного борця за волю України — дивізійника Івана Фіалку; йому було 98 років.
18.02.2021, 07:59
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18