28 серпня 358 прокурорів розпочнуть звитяжну битву за святі посади в Офісі Генпрокурора

Опінії
27.08.2023, 09:07
28 серпня 358 прокурорів розпочнуть звитяжну битву за святі посади в Офісі Генпрокурора

Хочу засмутити більшість кандидатів: всі 58 посад вже продані, а імена переможців конкурсу відомі задовго до його початку.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

22 серпня 2023 року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів ухвалила рішення 48пп-23 і 49пп-23, якими затверджені списки кандидатів, допущених до участі в конкурсі на зайняття вакантних і тимчасово вакантних посад прокурорів у порядку переведення до Офісу Генерального прокурора, оголошеного рішенням КДКП від 29 червня 2023 року 44пп-23.

28 серпня 2023 року о 9 годині ранку, немов біла троянда проти червоної троянди або лицарі короля Артура проти лицарів Житомирського прокурора Білошицького, 358 прокурорів розпочнуть звитяжну битву за святі посади в Офісі Генерального прокурора, створеного професійними громадськими активістами на чолі з Русланом Георгійовичем Рябошапкою.

Але хочу засмутити більшість кандидатів: всі 58 посад вже продані, а імена переможців конкурсу відомі задовго до його початку.

На всіх стовпах Києва висять оголошення, що за квотою Антона Борисовича Войтенка переможцями конкурсу стануть:

  • брати Давидови, Денис і Євген Олександровичі,
  • Олійник Христина Василівна,
  • Марушій Олексій Антонович та ще декілька львівських прокурорів, після призначення яких Антон Борисович виведе поза штат весь 31 Департамент (який наглядає за ДБР) і всі адміністративні посади займуть довірені особи пана Войтенко.

Антон Борисович вже півроку намагається вивести цей Департамент поза штат, бо розуміє, що його дурять підлеглі, оскільки вертикаль побудована ще за часів пана Олексія Юрійовича Симоненко, а тому більшість начальників відділів та їх заступників є людьми Симоненка.

А, відтак – не доносять Антону Борисовичу в дзьобиках той нектар, які вони збирають з учасників кримінальних проваджень та інших зацікавлених осіб.

Звісно, не всі посади продані Войтенку. Улюбленець Костіна Дмитро Вербицький продає посади наліво та направо, мов рапанів на одеських пляжах,  і тягне, як кукурудзу з кошика, в Офіс Генпрокурора всіляку одеську шантрапу на кшталт Олександра Миколайовича Малєєва.

Свята справа продати за $ місця й харківським прокурорам, які в часи ДБС ( нагадую, якщо хто призабув, що так підлеглі називали генеральну прокуроршу Ірину Венедіктову) грабували регіони України – бо працювати, на жаль, не навчились – більше, аніж пірати Карибського моря. Олексій Даніляк, Оксана Ломакіна-Невідома (та сама, що продала на Закарпатті справу про зґвалтування неповнолітньої) вже купили собі омріяні місця.

Після оприлюднення цих рядків голова КДКП Андрій Гнатів повинен зібрати термінове засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів і скасувати конкурс, результати якого публікують у Телеграм-каналі, а безстрашний очільник Генеральної інспекції Іван Дзюба зобовʼязаний внести відомості в ЄРДР та розпочати кримінальне провадження за фактом фальсифікації конкурсу.

Але ані Гнатів, ані Дзюба такого, ясна річ, не зроблять, бо інакше Костін перед своїм звільненням (яке ось-ось відбудеться) підпише накази про їх звільнення.

Проте якщо новим генеральним прокурором призначать нинішнього очільника ДБР Олексія Сухачова (а саме він, за чутками з Банкової розглядається як основна кандидатура), то і Войтенко, і Вербицький, і всі їхні посіпаки будуть проситись працевлаштуватись кухарями й садівниками в садибі Костіна в Монако.

Звісно, якщо встигнуть втекти з України.

Читайте також:
Політика
І роблять це не якісь руки кремля, а наші рідненькі чиновники. Андрій Костін сьогодні проігнорував виклик до Верховної ради.
19 червня, 15:00
Політика
Темні плями у біографії адвоката, який став генпрокурором.
28 травня, 11:20
Полтава
Полтавський окружний адміністративний суд відхилив позов Мамая щодо поновлення на посаді міського голови
09 травня, 18:35
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48