30 років брехні: CNN викриває, як Нетаньяху лякав світ неіснуючою бомбою Ірану

ВІЙНА
19.06.2025, 10:11
30 років брехні: CNN викриває, як Нетаньяху лякав світ неіснуючою бомбою Ірану

«Ось-ось» уже з 1995-го: Нетаньяху знову заговорив про іранську ядерну загрозу.

У відео CNN показано низку виступів воєнного злочинця Біньяміна Нетаньяху — від 1996 року до сьогодні — де він систематично повторює фразу: «Іран ось-ось створить ядерну бомбу».

Зокрема:

  • У 1996 році — перша відома заява про «неминучість» іранської ядерної загрози.

  • Пізніші роки — 2005, 2012, 2018, 2023 — в кожному виступі повторюється один і той же меседж: «Ось-ось».

CNN іронічно зауважує: майже 30 років цей самий сценарій — але ядерної зброї в Ірану не з’явилося. Водночас різняться оцінки розвідки:

  • Згідно з CNN — Іран може бути ще за кілька років від готової зброї.

  • Проте за даними американської розвідки, оприлюдненими в останні дні, Іран наразі «на роки» від створення боєготової, доставленої зброї.

 

У відео також зазначено, що навіть після останніх ударів «Ізраїлю» по Ірану (зокрема по об’єктах, пов’язаних з збагаченням урану) дані IAEA не підтвердили існування активних програм з виробництва ядерної зброї.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Опінії
Експерт з криміналістики з Університету Калабрії ставить під сумнів доказову базу справи про фінансування Хамас з Італії.
03 січня, 14:28
Політика
Як «Ізраїль» сіє страх перед «радикальним ісламом»
03.10.2025, 14:41
Війна
Медіа, замість того щоб бути незалежними спостерігачами, стають співучасниками геноциду, поширюючи брехню та замовчуючи правду.
02.09.2025, 09:43
Війна
Міністерство оборони розширило перелік категорій відстрочок від мобілізації, які підлягають автоматичному продовженню.
вчора, 22:16
Війна
На Херсонщині російські силовики заарештували директора фірми колаборанта Булюка
вчора, 16:05
Війна
Мільярдні FPV без «Прозорро»: що відбувається за зачиненими дверима оборонних закупівель
вчора, 14:05