30 років минуло і час брати вже щось у свої руки

ПОЛІТИКА
25 січня, 16:15
Валерія Фор-Мунтян розкритикувала поведінку українських політиків та державних діячів
Валерія Фор-Мунтян розкритикувала поведінку українських політиків та державних діячів

Французька депутатка пояснила, що дратує Париж у поведінці українських політиків

Українські чиновники виставляють Україну на світовій арені країною третього світу. Таку думку в інтерв’ю виданню «Главком» висловила депутатка національних зборів Франції Валерія Фор-Мунтян.

На думку державної діячки, українські політики надто часто намагаються перекласти відповідальність за власні помилки та прорахунки на Росію та Путіна.

Валерія Фор-Мунтян вважає, що, попри реальність російської агресії та наявність історичної спадщини СРСР, за 30 років незалежності українцям варто було в решті решт «брати вже щось у свої руки».

«Друга проблема – це протягнута рука. Гроші. Гроші. Гроші... Коли українські чиновники так поводяться, вони мають несерйозний вигляд і виставляють Україну країною третього світу. Нарівні з Малі. Але Малі нам ближче, як колишня колонія!», – наголосила Валерія Фор-Мунтян.

Фор-Мунтян додала, що росіяни вкладають багато зусиль у своє лобі у Франції, тож в країні історично сформувалася школа, у межах якої дуже багато пишуть саме у контексті Росії. Це теж не йде на користь репутації України.

«Наступна проблема – з німцями. У нас завжди думають, що німці краще знаються (в українському питанні). В Ангели Меркель дійсно була дуже сильна експертиза і наші чиновники мені це навіть казали: «Так, ми беремо участь у Нормандському форматі, але нехай німці займаються Україною, це – питання Німеччини». Це не має так бути. Тим більше, що президент Макрон завжди мав амбіції стати лідером Європі після Меркель та замінити її у стратегічному плані», – додала Валерія Фон Мунтян.


Довідково :

Валерія Фор-Мунтян була обрана до Національної асамблеї Франції у 2017 році. Вона народилася у Кілії на Одещині в 1984 році, а у віці 14 років переїхала разом з родиною до Франції. В 2005 році Валерія отримала громадянство Франції. В 2016 році вона приєдналася до партії Емманюеля Макрона «Вперед, Республіко!», а вже за рік балотувалася на виборах від виборчого округу Луари. 

Читайте також:
Світ
Карабах був, є і залишається суверенною територією незалежної Азербайджанської республіки, якби його не хотіли привласнити в Єревані.
23 травня, 20:43
Світ
США готові застосувати війська у разі агресії Китаю проти Тайваню.
23 травня, 14:25
Світ
Кошти будуть спрямовані на військову та гуманітарну підтримку нашої країни
21 травня, 14:53
Світ
Провідні китайські експерти здійснили ретельний аналіз російсько-української війни, дійшовши невтішного і дуже категоричного висновку.
19 травня, 17:01
Світ
18 травня посольство США в Україні офіційно поновило свою роботу в Києві
19 травня, 09:59
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
18 травня, 22:00