32-річний заступник начальника Служби автодоріг Полтавщини розжився на 2 квартири під Києвом

ПОЛТАВА
17.09.2019, 09:34
32-річний заступник начальника Служби автодоріг Полтавщини розжився на 2 квартири під Києвом

Керівник Служби автомобільних доріг Полтавської області Володимир Трояновський родом із Луганщини. На посаду заступника він привів свого земляка – Михайла Суржка. Окрім спільної малої батьківщини, дорожників об’єднує і любов до елітного столичного житла.

Про елітні автівки та нерухомість у Києві Володимира Трояновського вже писала «Народна правда». 32-річний заступник Трояновського Михайло Суржко намагається в усьому копіювати шефа. Тому впродовж 2018 року Суржко з дружиною придбав 2 квартири під Києвом.

За даними декларації про доходи, поданої 27 березня 2019 року, Суржко в липні 2018 року придбав квартиру в Софіївській Борщагівці, Києво-Святошинського району. Це підтверджує і інформація з реєстру нерухомого майна.

Як указав Суржко, вартість квартири на момент придбання складала всього лиш 199 тис. 400 грн – дешевше, ніж на околицях Полтави. Станом на зараз квартиру у тому ж районі, в якому обзавівся нерухомістю Суржко, можна придбати за втричі більшу суму. Причому мова йде квартиру з меншим метражем і на умовах термінового продажу.

2018 рік виявився плідним на грошові здобутки для працівників дорожньої сфери. За пів року після чоловіка квартиру в селі Чайки, Києво-Святошинського району, купила і Світлана Суржко – дружина Михайла. Відповідна інформація наявна в реєстрі нерухомості. Вартість цієї квартири, як указано в декларації Михайла Суржка, становить 1 млн 170 тис. грн.

Сумарна вартість двох квартир під Києвом – 1 млн 369 тис. грн. За весь 2018 рік Михайло Суржко на посаді заступника начальника Служби автодоріг Полтавської області заробив 314 тис. 866 грн. Отримав 350 грн матеріального заохочення і 500 грн подарунку від профспілки.

Проте лихо не без добра: з грошима сім’ю Суржків виручив подарунок від Сидорчак Ніни Петрівни у розмірі 2 млн 115 тис. грн.

Якщо вірити відкритим базам даних, жінка на ім’я Сидорчак Ніна Петрівна 1957 року народження мешкає в місті Ровеньки Луганської області. Ця ж сама жінка має в російській соцмережі «Одноклассники» акаунт, згідно з даними якого проживає у Луганську.

Наразі журналісти «Останнього Бастіону» вивчають зв’язок між сім’єю Суржків та Ніною Сидорчак детальніше. Не виключено, що мільйонні «подарунки» від мешканки окупованих територій – це спосіб легалізувати статки, які Суржко нажив, розпоряджаючись разом із Трояновським державними підприємствами у Луганській області до свого переведення на Полтавщину.

Андрій Солодовник

вибір редакції
Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32