4 миколаївських патрульних відгамселили чоловіка до струсу мозку

УКРАЇНА
27.07.2017, 11:57
4 миколаївських патрульних відгамселили чоловіка до струсу мозку

Житель Миколаєва стверджує, що вночі в четвер, 27 липня, в мікрорайоні «Соляні» його побили патрульні поліцейські. За його словами, внаслідок дій поліції він отримав струс мозку, пише «0512».

Постраждалий його дружина, яка знаходиться на 8 місяці вагітності, поверталися додому. На зупинці «Плавбасейн» молоду пару зупинили патрульні поліцейські.

– Я йшов зі своєю вагітною дружиною, – розповідає про подію чоловік. – На переході горіло червоне світло світлофора, але якісь хлопці почали переходити дорогу. Я їм свиснув і спробував їх зупинити. Поруч в той момент проїжджала машина патрульних. Вона зупинилася, з авто вийшли 4 людини і, не пояснюючи жодних причин, побили мене ногами, штовхали мою вагітну дружину. Я викликав «швидку». Мабуть, вони подумали, що я свистів їм. Більше ніяких причин для їх дій я не можу знайти.

Лікарі констатували у чоловіка струс мозку. На місце події викликали ще один наряд патрульної поліції. Вони порадили чоловікові звертатися з таким питанням до прокуратури, тому що мова йде про співробітників поліції.

Потерпілий має намір написати заяву в прокуратуру про перевищення посадових повноважень, які спричинили за собою нанесення тілесних ушкоджень.

вибір редакції