5 кілограмів в руки: Продовольчі магазини в Красноярську обмежили продаж цукру

СВІТ
06 квітня, 16:53
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Наблюдатель

Будні путінської Росії.

Продовольчі магазини в Красноярську обмежили продаж цукру місцевим жителям до 5 кілограмів на руки. У місті також спостерігається дефіцит ряду інших харчових продуктів.

Як повідомили представники красноярських торгових мереж деяких місцевим виданням, вони дійсно змушені були ввести обмеження на продаж цукру. Наявних на  складах запасів, за їхніми твердженнями, вистачить тільки на кілька тижнів.

Причиною обмежень називаються чутки про дефіцит цукру, на тлі яких був зафіксований різкий ріст гуртових закупівель у великому обсязі. Через це було вирішено не продавати цукор більше встановленої кількості, щоб не настав реальний дефіцит.

У березні цього року стало відомо, що компанія «РосАгро», що є третім в Росії найбільшим постачальником цукру, в кінці 2020 року встановила гуртові ціни на 78% вище, ніж в четвертому кварталі 2019 го.

Відпускні ціни на цукор зросли через підвищений попит в умовах невеликого врожаю цукрових буряків у 2020 році і пандемії COVID-19, випливає зі звіту компанії.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.

Читайте також:
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51