5 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі

Опінії
20 лютого, 08:59
5 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі

Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.

Народний депутат України VIII скликання

«Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?» — Це питав Зеленський на стадіоні під час передвиборчої компанії майже 2 роки тому.

Саме завершити справи Майдану він обіцяв і рік тому, коли зустрічався з родинами Небесної Сотні!

Натомість у 2020-му Зеленський власним підписом повернув у велику політику Олега Татарова. Власне, ту публічну особу, який під час Революції Гідності висував на брифінгах ультиматуми учасникам Революції, оббріхував їх та провокував силове протистояння.

А ще Олег Татаров був адвокатом Вадима Новинського та співпрацював із колишнім першим заступником Адміністрації експрезидента-втікача Віктора Януковича Андрієм Портновим. А ще він помічений у супроводженні Рената Ахметова на допити та звинувачується у корупції.

Але Зеленський всіляко захищає його та не поспішає звільняти!

Що черговий раз підтверджує тісний зв'язок "зеленої" влади з так званим "російським світом" та те, що уся патріотична риторика з вуст першої особи держави є штучною. Вона викликана тільки однією причиною — бажанням зупинити падіння власного рейтингу.

5 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі_1
Читайте також:
В ЦЕНТРІ КРИМІНАЛЬНИХ РОЗБОРОК ОПИНИЛИСЯ Й УКРАЇНСЬКІ ПОЛІТВ'ЯЗНІ – "БАНДЕРІВЦІ"
07 травня, 10:48
Всесвітньо відомий художник Роберт Лісовський уродженець промислового міста на Дніпрі.
06 травня, 21:54
Фрагменти дослідження польського історика Томаша Крушевського
06 травня, 11:42
Попри щорічні істерики московитів та євреїв — ми пам'ятаємо українських дивізійників, а також про свої історичні землі на Закерзонні.
28 квітня, 21:09