10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі

Опінії
20.02.2024, 13:43
10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі
Фото: Facebook

Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.

Народний депутат України VIII скликання

«Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?». — Це нахабно питав Володька Зеленський на стадіоні під час передвиборчої компанії майже 5 роки тому.

Саме завершити справи Майдану він обіцяв і рік, і два, і три тому, коли зустрічався із родинами Небесної сотні!

Натомість у 2020-му Зеленський власним підписом повернув у велику політику Олега Татарова. Власне, ту публічну особу, який під час Революції гідності висував на брифінгах ультиматуми учасникам Революції, оббріхував їх та провокував силове протистояння.

А ще Олег Татаров був адвокатом Вадима Новінского та співпрацював із колишнім першим заступником Адміністрації експрезидента-втікача Віктора Януковича Андрієм Портновим. А ще він помічений у супроводженні Рената Ахметова на допити та звинувачується у корупції.

Але Зеленський всіляко захищає його та не поспішає звільняти!

Що черговий раз підтверджує тісний зв'язок «зеленої» влади із так званим «русскім міром» та те, що уся патріотична риторика з вуст першої особи держави є штучною. Вона викликана тільки однією причиною — бажанням зупинити падіння власного рейтингу.

10 років тому закривавлений центр Києва нагадував справжнє поле бою — люди захищалися від натиску силовиків і зграї тітушок бруківкою та «коктейлями Молотова». Того ж таки 20 лютого РФ розпочало проти нас війну, що триває і по нині.

10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі_1
Читайте також:
Історія
Кремлівський бункерний дід у звичний для московських узурпаторів спосіб неперебірливий у партнерах. Тож покликав їх на парад до 9 травня.
07:12
Опінії
У розпал битви за Москву у грудні 1941-го Адольф Гітлер був злим на японців. Адже вони з якогось дива атакували США, а не Далекий схід СССР.
07 травня, 14:54
Політика
Фахівці розпочали ексгумаційні дослідження на львівському Пагорбі Слави. Знайдені останки загиблих перепоховають на Голосківському цвинтарі.
04 травня, 14:03
Світ
Уряд Аргентини оприлюднив документи про перебування у країні двох впливових нацистів. Мова про Йозефа Менґеле та Адольфа Айхмана.
29 квітня, 11:52
Війна
Останній бій підполковника Лапчука: історія героїзму й зради.
28 квітня, 15:02
Війна
Назавжди 35... Історія воїна, який став символом мужності.
16 квітня, 18:21