10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі

Опінії
20 лютого, 13:43
10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі
Фото: Facebook

Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.

Народний депутат України VIII скликання

«Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?». — Це нахабно питав Володька Зеленський на стадіоні під час передвиборчої компанії майже 5 роки тому.

Саме завершити справи Майдану він обіцяв і рік, і два, і три тому, коли зустрічався із родинами Небесної сотні!

Натомість у 2020-му Зеленський власним підписом повернув у велику політику Олега Татарова. Власне, ту публічну особу, який під час Революції гідності висував на брифінгах ультиматуми учасникам Революції, оббріхував їх та провокував силове протистояння.

А ще Олег Татаров був адвокатом Вадима Новінского та співпрацював із колишнім першим заступником Адміністрації експрезидента-втікача Віктора Януковича Андрієм Портновим. А ще він помічений у супроводженні Рената Ахметова на допити та звинувачується у корупції.

Але Зеленський всіляко захищає його та не поспішає звільняти!

Що черговий раз підтверджує тісний зв'язок «зеленої» влади із так званим «русскім міром» та те, що уся патріотична риторика з вуст першої особи держави є штучною. Вона викликана тільки однією причиною — бажанням зупинити падіння власного рейтингу.

10 років тому закривавлений центр Києва нагадував справжнє поле бою — люди захищалися від натиску силовиків і зграї тітушок бруківкою та «коктейлями Молотова». Того ж таки 20 лютого РФ розпочало проти нас війну, що триває і по нині.

10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі_1
Читайте також:
Полтава
Вшанування пам'яті захисників важливе для плекання патріотизму у прийдешніх поколінь. Люди мають знати імена тих, хто поліг за нашу свободу.
15 квітня, 19:17
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00
Війна
На Аскольдовій могилі у Києві провели панахиду до роковин загибелі Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
07 березня, 16:40