6 травня в Україні відзначають День піхоти

ВІЙНА
06.05.2022, 15:27
6 травня в Україні відзначають День піхоти

Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний, командувач сил оборони Сергій Наєв, Начальник Генерального штабу ЗС України Сергій Шаптала та командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський привітали українських піхотинців зі святом.

"Щиро вітаю із Днем піхоти! Пишаюся кожним і кожною! Разом до Перемоги!" - написав Валерій Залужний на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Вітаю кожного українського піхотинця, який своїми діями несе мир та спокій у кожну українську оселю, залишаючи за собою право бути там, де його присутності найбільше потребують", - сказав командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв.

Він побажав піхотинцям, їх рідним та близьким благополуччя та злагоди й повернення додому живими та здоровими.

Українських піхотинців привітав Начальник Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Шаптала.

«Ми ведемо важку війну за нашу незалежність, свободу і справедливість, мир і майбутнє. Бути піхотинцем нелегко, але почесно. Тому українці цінують і поважають піхоту. Щодня і щогодини наші воїни у думках, молитвах і серцях мільйонів людей.

Російським катам України не варто чекати пощади. Ми не зупинимося, доки останній окупант не залишить нашу землю.

Хочу подякувати всім піхотинцям, чоловікам і жінкам, які відстоюють волю нашої країни та захищають весь цивілізований світ у жорстоких боях з ворогом.Пишаюся тим, що я піхотинець. Разом переможемо!», - сказав Сергій Шаптала.

Привітав військових із професійним святом і командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

"В піхоті служать дійсно мужні люди, ті люди, які несуть на собі основний тягар війни. Піхота - там, де тяжко. Піхота - там, де стріляють. Піхота - там, де втрати. Але ж ми там, де перемога", - сказав він.

Олександр Сирський побажав піхотинцям перемог, миру, злагоди в родинах, успішного виконання бойових завдань. І головне - повернення живими й неушкодженими після їхнього виконання.

Генеральний штаб ЗСУ також привітав піхотинців зі святом. Опублікували відеопривітання із нарізкою кадрів про піхотинців у боях російсько-української війни.

Зі свого боку медіаагенція "Останній Бастіон" вітає українських воїнів з їхнім професійним святом.

Дякуємо за вашу мужність, героїзм та стійкість у боротьбі з московитським агресором.

Читайте також:
Опінії
Одного з кращих комбатів ЗСУ знімають з посади за інтерв'ю "Вашингтон пост", де він наголошує на покращенні підготовки мобілізованих солдат
16 березня, 19:32
Війна
Екзистенційна російсько-українська війна на виснаження триватиме до повного знищення живої сили супротивника. Тож або вони нас, або ми їх...
27 лютого, 18:23
Війна
Щодня полтавські авіатори виконують небезпечні та ризиковані бойові завдання безпосередньо на лінії фронту, ліквідуючи окупантів.
07 лютого, 18:12
Війна
Рік тому до складу Збройних Сил України, плече до плеча, згуртовані та незламні стали ті, хто нині нищить ворога на всій протяжності фронту.
01 січня, 17:37
Опінії
Навчити ще один мільйон військовослужбовців неможливо. Бо уже існуючий на папері мільйон толком ніхто не вчить!
08.12.2022, 13:33
Світ
На тлі постійних погроз, які лунають із московського Кремля у бік колективного Заходу, Таллінн і Берлін взялися гартувати своїх солдатів.
04.10.2022, 20:54