60 учасників АТО з Миргородщини отримали накази про землю

ПОЛТАВА
17.06.2016, 10:57
60 учасників АТО з Миргородщини отримали накази про землю

16 червня керівник землевпорядної служби Полтавщини Вадим Чувпило в Миргороді вручив документи про землю учасникам війни на Сході України. Таким чином він відреагував на звернення представників Миргородського відокремленого підрозділу всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій, які 14 червня приїхали на відкритий прийом громадян у Головному управлінні Держгеокадастру в Полтавській області.

Демобілізовані бійці передати клопотання від 60 учасників АТО з Миргородського району про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для особистого господарювання.

У Головному управлінні Держгеокадастру в Полтавській області зазначили, що зазвичай процедура виготовлення таких документів триває протягом місяця. Та працівники управління розглянули вказані клопотання за 2 дні з моменту звернення громадян.

Усі 60 учасників АТО із Миргородщини, від яких надійшли клопотання, отримали документи на землю. Земельні ділянки, надані учасникам війни, розташовані на території Миргородського району.

Зазначимо, позачергове забезпечення учасників АТО відбувається у межах реалізації ініціативи уряду щодо впровадження програми соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України.

Всього у Полтавській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення землею учасників АТО безпосередньо до органів Держгеокадастру звернулися 3631 учасник АТО. На сьогоднішній день у землевпорядній службі регіону вже надали 2957 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель державної власності сільськогосподарського призначення площею 5172,77 га земель. Вже прийняті 233 накази про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок у власність. Інші пакети документів знаходяться на стадії підготовки та розгляду.

Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52