«7 із 15 млн господарств уже отримали субсидію» – міністр соцполітики Река

УКРАЇНА
12.09.2016, 15:07
«7 із 15 млн господарств уже отримали субсидію» – міністр соцполітики Река

Міністр соціальної політики Андрій Река розповів про збільшення кількості зареєстрованих на отримання субсидії.

Про це він повідомив під час селекторної наради в онлайн-режимі під головуванням Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана з питань призначення населенню житлових субсидій та перерахування і використання відповідних коштів.За словами Реки, станом на 9 вересня 2016 року, з 15 млн. зареєстрованих в системі господарств, субсидію отримали 7 млн, а це свідчить про детальніше ознайомлення громадян з системою отримання подібної допомоги.
Окрім того, в цьому році стало можливим зареєструватися на отримання субсидії в електронному форматі.

– Механізм отримання субсидій у цьому сезоні значно спрощено. Для оформлення субсидії необхідно подати лише Заяву та Декларацію про доходи. Єдиною причиною відмови надання субсидії може бути одноразова покупка товару більше, ніж на 50 тисяч гривень. І то не завжди. Бо, якщо обставини складаються таким чином, що сім’ї, скажімо, довелося продати більшу квартиру й купити меншу, а різницю потратити на лікування когось із членів родини, тоді Комісія може призначити субсидію. Тим, хто раніше оформив субсидію у 2015-2016 рр, не потрібно проходити цю процедуру знову. Субсидія у 2016-2017 рр. призначається їм автоматично, – розповів він.

Також на нарді повідомили, що Полтавська область стала однією з перших у встановленні повного пакету зареєстрованих та діючих в системі субсидії господарств та осіб.