7 російських біткоїнів СБУ

КРИМІНАЛ
14 вересня, 13:59
7 російських біткоїнів СБУ
Фото: 24 канал

Підприємець, якого викрали та вивезли до лісу співробітники Кібердепартаменту Служби безпеки України, виявився громадянином РФ.

За фігурантом кількох проваджень тягнеться чималий кримінальний слід із московського залісся, стверджує громадський діяч і учасник бойових дій на Сході України Олексій Бешуля.

Ветеран російсько-української війни наголошує, що "викрадений підприємець" завдяки СБУ поїхав до одного з вітчизняних СІЗО з перспективою поповнити обмінний фонд.

«Старший уповноважений Волков В.С. — мій старий друг. Після 2014-2015 роках у добробатах (Маріуполь, Піски) він пішов служити в СБУ. Жодних претензій по службі до нього не було аж до "викрадення підприємця". Справа у тому, що "підприємець" — громадянин р немитої РФ, який там давно перебуває у розшуку за вбивство. Нелегально перетнув кордон з Україною. Тут зайнявся "підприємницькою діяльністю": обнал, крипта, що готівка, що недавно легалізована в Україні крипта їхала за порєбрік, їхала у так звані "ЛДНР", поверталася, знову їхала, кружляла туди-сюди і знову осідала на окупованих теренах Донбасу. Якщо сухою юридичною мовою, то це не підприємництво, а фінансування тероризму», — зазначив Олексій Бешуля.

Колишній учасник бойових дій додає, вказана спецоперація була звичайною з метою перерізання каналу фінансування тероризму, яку, проте, деякі журналісти навмисно роздмухали у "викрадення людини, катуванням, вимаганням", що є на руку кремлівській пропаганді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що керівникам відділу Кібердепартаменту СБУ і оперативнику поспішили оголосити підозри за фактом крадіжки криптовалюти, грабежу, поєднаного з насильством.

вибір редакції
Читайте також:
Тим що в ОП роздмухують тему "привіту Зеленському" від олігархів, вони дискредитують реальність самого замаху.
22 вересня, 16:00
Слідчі ДБР не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріалів з камер відеоспостереження
18 вересня, 12:45
По всій Україні проведуть візити для раптового обстеження працівників на предмет наявності золотистого стафілокока
16 вересня, 11:10
Працювали по 12-16 годин на добу
09 вересня, 19:27
Прояснюємо ситуацію навколо вчорашніх подій у Полтавській міськраді
03 вересня, 16:59